Кіберхунта обіцяє "злити" листи Пєскова і нову порцію SurkovLeaks, - ЗМІ

Українські хакери не припинять кібератаки проти кремлівських чиновників, у тому числі і проти президента Росії Володимира Путіна доти, доки тривають бойові дії на Донбасі
Depo.Життя
4 листопада 2016 07:23
ФОТО: depo.ua

Про це агентству Reuters повідомили представники RUH8, групи що входить в організацію "КіберХунта", передає Depo.ua.

Представники групи, які учора опублікували другу частину листів із зламаної скриньки помічника президента РФ Володимира Путіна - Владислава Суркова пообіцяли протягом тижня показати його нові листи. Також, анонсували публікацію листів прес-секретаря Путіна Дмитра Пєскова.

"Наші хлопці воюють в окопах зі зброєю в руках, але ми дякуючи Богу перебуваємо тут. Ми сидимо вдома, у теплі, з клавіатурами. Отже як можемо стати в нагоді? Ми живемо в 21-м столітті, і той, хто отримує інформацію, аналізує її і використовує може відіграти велику роль", - повідомив один з членів групи, який був у масці, яка не дозволяє встановити його особу.

Нагадаємо, організація українських хакерів "КіберХунта" опублікувала нову частину листування помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова. Новий масив даних містить 336 вхідних і 87 вихідних повідомлень пошти адміністратора помічника президента РФ Владислава Суркова.

Хакери стверджують, що в ході аналізу отриманої інформації вдалося встановити конкретного оператора поштової скриньки - ним виявилася радник Суркова Марія Михайлівна Виноградова. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя