Кейт Міддлтон поскаржилася на відомий журнал через незаконні фото принца Джорджа

Герцогиня Кембриджська, мати трирічного принца Джорджа, звернулася до Ipso зі скаргою
Depo.Життя
16 вересня 2016 08:30
ФОТО: depo.ua
Кейт Міддлтон поскаржилася на відомий журнал через незаконні фото принца Джорджа
Кейт Міддлтон поскаржилася на відомий журнал через незаконні фото принца Джорджа

Британська Організація по дотриманню стандартів незалежної преси (Ipso) постановила, що опубліковані в травні цього року в мережевих версіях газети Express і журналу OK! фотографії принца Джорджа, який сидить на поліцейському мотоциклі, є вторгненням в приватне життя королівської сім'ї, повідомляє depo.ua з посиланням на ВВС.

Принца Джорджа сфотографували крізь огорожу Кенсингтонського палацу разом з матір'ю і чотирма офіцерами поліції.

У постанові регулятора йдеться, що принц і герцогиня займалися "своїми особистими справами в своєму особистому просторі".

На фотографіях видно усміхнену герцогиню і молодого принца, що тягнеться руками до керма мотоцикла.

Поліцейські, мотоциклісти служби супроводу, спостерігають за принцом, а один з них показує йому кермо управління мотоциклом.

Фотографії, йдеться в рішенні комісії зі скарг Ipso, були зроблені в той момент, коли члени королівської сім'ї "мали всі підстави розраховувати на неможливість вторгнення в їхнє приватне життя".

У рішенні також йдеться, що і новинний сайт, і журнал не вважають, що фотографії відображали момент з особистого життя членів королівської сім'ї.

У своє виправдання вони кажуть, що офіцери поліції були сфотографовані в момент виконання ними своїх обов'язків, і що вони "вважали, що суспільству важливо знати і бачити, як молоді члени королівської сім'ї взаємодіють з державними службовцями, тим більше в ситуації, коли офіцери поліції "відряджені розважати трирічну дитину". 

Ipso погодилася з тим, що члени королівської сім'ї є публічними фігурами, але в той же час регулятор ухвалив, що фотографії, "просто зображують принца Джорджа, який грає на поліцейському мотоциклі", не представляють жодного громадського інтересу.

"Сфотографовані люди перебували на території свого власного будинку, в положенні, яке складно побачити фотографу, вони не виконували ніяких офіційних обов'язків і не знали про те, що їх фотографують", - йдеться в постанові.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя