UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Керівництво Будинку профспілок попросило повернути у будівлю скандальний фастфуд

KFC може знову відкрити свій заклад у столичному Будинку профспілок

Керівництво Будинку профспілок попросило…

Про це стало відомо з інтерв'ю директора Будинку профспілок Володимира Циганенка, передає Depo.ua із посиланням на KV.

"Ми запропонували повернутися тим комерційним орендарям, які були тут до пожежі. Тут був магазин роздрібного продажу електротехніки MOYO і з громадського харчування на першому поверсі з боку Майдану - Pizza Ovale", - розповів Володимир Циганенко.

За його словами, керівники Революції Гідності, які були тут під час усіх бурхливих подій, також хотіли, щоб Pizza Ovale відновила свою роботу: "Навіть Андрій Парубій звертався до них з проханням, щоб вони повернулися, і ми просили. Але в зв'язку з тим, що вони багато вклали і втратили, зваживши ризики, на жаль, відмовилися".

Однак, додав він, будівлі з офісами і коворкінгами точка громадського харчування вкрай необхідна. У зв'язку з цим керівництво Будинку профспілок запропонувало відкритися американській мережі KFC.

"Сподіваюся, що ресторан KFC найближчим часом відкриється знову, щоб Будинок профспілок запрацював на повну силу і працівникам і Федерації профспілок і офісів в Будинку профспілок було, де поїсти і випити кави", - заявив Циганенко.

Він зазначив, що до них зверталися і турецькі фірми, які хотіли відкрити в будівлі магазин з продажу морепродуктів, а ось асоціація колишніх бійців АТО обговорювала варіанти відкриття кафе.

Нагадаємо, 2018 року серед українців викликало обурення те, що у Будинку профспілок, де гинули люди під час Революції гідності, відкрився заклад швидкого харчування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook