КБ "Південне" просить Порошенка розібратися зі звільненням гендиректора

Колектив держпідприємства "КБ "Південне" просить президента Петра Порошенка втрутитися в ситуацію зі звільненням гендиректора підприємства Олександра Дегтярьова
Depo.Життя
23 лютого 2016 05:28
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відкритому листі, розміщеному на сайт конструкторського бюро, передає depo.ua.

У листі повідомляється, що 17 лютого 2016 року Державне космічне агентство України своїм наказом безпідставно розірвало трудовий договір з академіком Олександром Дегтярьовим.

"Примусове і безпідставне звільнення керівництвом НКАУ Олександра Вікторовича Дегтярьова з посади Генерального конструктора - Генерального директора ДП "КБ "Південне", про яке нам стало відомо із напередодні надісланого наказу, глибоко збурило весь колектив підприємства", - сказано в листі.

Колектив КБ "Південне" вважає, що це звільнення може стати катастрофою для підприємства і галузі в цілому і просить президента втрутитися в ситуацію, що склалася.

Нагадаємо, державний концерн "Укроборонпром" та конструкторське бюро "Південне" починають нові спільні проекти у сфері мирного космосу" та імпортозаміщення і мають намір створити перші зразки українських безпілотників.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя