Kaspersky Lab припинила роботу з Європолом

Компанія "Лабораторія Касперського" (Kaspersky Lab) припинила співпрацю з Європолом та ініціативою "NoMoreRansom"

Це сталося після того, як Європейський парламент ухвалив резолюцію, в якій програмне забезпечення компанії названо "шкідливим, повідомляє Depo.ua з посиланням на Security Week.

Директор компанії Євгеній Касперський після ухвалення Європарламентом резолюції назвав це рішення політичним і таким, що не має жодного підгрунтя, а базується лише на чутках з анонімних джерел, викладених у засобах масової інформації.

Зазначається, що "Лабораторія Касперського" свого часу допомогла Європолу в розкритті великих кримінальних справ, однак нині уряди багатьох країн не довіряють компанії через підозри щодо її ймовірної співпраці з російськими розвідслужбами.

Нагадаємо, депутати Європейського парламенту закликали інститути Європейського Союзу вкладати більше грошей у кібербезпеку, а також зажадали припинити використовувати продукти "Лабораторії Касперського".

Торік грудні президент США Дональд Трамп підписав закон, який забороняє використання програмного забезпечення компанії Kaspersky Lab в урядових структурах США.

15 травня стало відомо, що уряд Нідерландів ухвалив рішення відмовитися від використання антивірусного програмного забезпечення компанії "Лабораторія Касперського" з міркувань національної безпеки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна