Касько розповів, як ГПУ розвалює "діамантову" справу

Екс-заступник генерального прокурора України Віталій Касько вважає, що справу "діамантових прокурорів" намагаються розвалити, але він сподівається на "законне рішення суду"
Depo.Життя
19 квітня 2016 12:25
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Сьогодні повинен визначитися порядок дослідження доказів, а вже з наступного засідання ми побачимо допити свідків і докази, які представлятимуться. Чи намагаються розвалити справу? Безумовно. При цьому намагаються розвалити й інформаційно, постійно здійснюються вкидання у ЗМІ, що там якісь не ті докази або справа розвалюється, ми це бачимо практично кожен день. По-друге, робиться так, щоб прокурори, які починали справу "діамантових прокурорів", не могли підтримувати обвинувачення у цій справі. Опанасенко, Касько, Сакварелідзе звільнені з Генпрокуратури. Хто починав справу, знає її зсередини, знаходяться за бортом", - сказав Касько.

"Думаю, досить. Сакварелідзе підписував обвинувальний акт, він також вивчав докази. Всі ці докази будуть досліджуватися на відкритому судовому засіданні... Ми спеціально прийшли на судове засідання, щоб підтримати прокурорів у цій справі, наших колег, які на сьогодні залишилися наодинці з системою, підтримують обвинувачення, вважають справу перспективною і вважають, що у справі буде законне рішення суду", - наголосив екс-заступник генпрокурора.

Нагадаємо, Віталія Каська сьогодні знову викликали на допит в ГПУ у справі щодо перешкоджання розслідуванню справи Майдану.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя