Касько готовий прийти на допит, якщо повістку вручать за законом, - адвокат

Адвокат екс-заступника генпрокурора Віталія Касько Євген Грушковец, заявив, що вони з підзахисним прийдуть на допит в ГПУ по першому вимоги слідчого, коли він вручить повістку за законом
Depo.Життя
12 квітня 2016 11:43
ФОТО: depo.ua

Про це адвокат повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Порушення строків вручення повістки – це один момент. Інший момент, що якщо уважно подивитися відео, яке оприлюднене на сайті ГПУ, яким чином нібито вручалось повідомлення про підозру, то Віталій щонайменше разів п'ять сказав, що він хоче, щоб це дія проходило з участю захисника. На жаль, працівники ГПУ в черговий раз підтвердили свою необ'єктивність і неупередженість і не дали Віталію скористатися можливістю скористатися послугами адвоката", – сказав адвокат.

Захисник додав: "Крім цього, я вчора слідчому повідомляв, що у мене заплановано слідча дія в місті Одесі, тому ми прийдемо відразу на будь- яку слідчу дію, за умови, що нам порядку будуть вручатися у відповідності з положеннями кримінально-процесуального кодексу, і слідчому повідомлено про місце проживання Віталія. Прийдемо по першый вимозі слідчого, коли він вручить такий порядок, але ми не виключаємо, що зараз з боку слідства можуть відбуватися такі заходи, як затримання чи обрання запобіжного заходу. Я думаю, що ми можемо довести, що ця підозра є надуманою і вона спрямована на зведення якихось рахунків".

Нагадаємо, що екс-заступник генпрокурора Віталій Касько відправив у ГПУ повідомлення, в якому зазначено, що він не може прибути на допит у вівторок, 12 квітня. Касько просить перенести допит на іншу дату та повідомити про неї у встановленому законом порядку.

Каську було оголошено підозру у махінаціях із службовим житлом. У ГПУ заявляють, що підозра було зачитано і вручено відповідно до закону. Екс-заступник генпрокурора Віталій Касько заявив, що за ним стежили.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя