Капіталізація Microsoft вперше перевищила $1 трлн

Акції Microsoft Corporation, найбільшого світового виробника програмного забезпечення, стрімко дорожчають, при цьому на початку торгів капіталізація компанії вперше в її історії перевищувала $1 трлн

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Интерфакс".

До 17:05 ціна паперів Microsoft піднімається на 4,1%, до $130,08 за акцію. Для того, щоб ринкова вартість компанії була вище $1 трлн, акції повинні бути дорожче $ 130,5. На початку торгів котирування досягали $131,37.

Раніше відмітка в $1 трлн корилась тільки однієї публічною компанією в США - Apple Inc. Amazon вдавалося перевищити цей рівень на кілька хвилин в ході сесії в минулому вересні, але не на закриття торгів.

Зростання котирувань Microsoft обумовлений сильною квартальною звітністю. Як повідомлялося раніше, чистий прибуток за підсумками кварталу, що завершився 31 березня, збільшився на 19%, до $8,8 млрд. Прибуток у розрахунку на акцію склав $1,14 проти $0,95 роком раніше. Квартальна виручка Microsoft підвищилася на 14%, до $30,6 млрд.

Експерти, опитані FactSet, в середньому прогнозували чистий прибуток Microsoft на рівні $ 1 на акцію при виручці на рівні $29,88 млрд.

Нагадаємо, минулого тижня статки Білла Гейтса перевищили позначку $100 млрд.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна