Кандидати-гумористи: ТОП-10 кращих жартів Порошенка і Зеленського

Коміком в нас в країні зазвичай називають Володимира Зеленського, і він справді прославився завдяки жартам, але і чинний президент Петро Порошенко час від часу "смалить". Перед дебатами кандидатів ми вирішили нагадати вам найсмішніше з їхніх слів

Кандидати-гумористи: ТОП-10 кращих жарті…

Журналісти Depo.ua відібрали по десять жартів Петра Порошенка і Володимира Зеленського, чи "Кварталу 95", лідером якого він є. Не називаємо ці жарти найкращими, бо гумор – штука суб’єктивна, але найбільш характерними для Володимира і Петра, і найбільш відомими ці вислови назвати можна без перебільшення.

Порошенко – король самоіронії

Цинічні бандери

Це, мабуть, найвідоміший жарт президента.

Виголошуючи промову в СБУ Порошенко обмовився і замість "цинічні бандити" сказав "цінічні бандери. А потім сам же це обіграв

Про євроінтеграцію

"Приїжджає українська делегація на Кубу і кажуть: "У вас великі проблеми, бо ніхто не працює. Як тільки збираються 3-5 кубинців, вони одразу ж починають танцювати самбу. Може почнете працювати?" Кубинці кажуть: "Почнемо. Давайте. З чого починати?".  "Давайте зберемо мітинг під лозунгом: "Давайте працювати! Самбі - ні!".  Зібрали мітинг. Виступає Фідель (Кастро - ред.): "Давайте працювати! Самбі - ні! Давайте працювати! Самбі - ні!". І вся площа підхопила пританцьовуючи і приспівуючи в ритмі самби: "Давайте працювати! Самбі - ні! Мені здається, що у нас так проводиться євроінтеграція".

З приводу створення помісної церкви

"Саме із Царгорода пролилося на нашу благословенну землю світло християнської віри… То вже потім ми поділилися ним з тим Заліссям, де давні київські князі необачно заснували Москву".

Про ціни на квитки

"У світі космічний туризм скоро коштуватиме дешевше, ніж квиток на окремі внутрішні авіарейси в Україні".

Про цитату Лі Куан Ю

"Я також чекаю, щоб Ярема посадив когось з друзів. Але ви знаєте, здається після мого виступу в парламенті, коли я йому порадив посадити трьох друзів, в нього одразу ж всі друзі позникали".

 "Слуга народу"

Голосом президента Голобородька: "Грабіжницька організація МВФ вимагає від України 3% хабаря. Вони також наполягають на монополізації на видобуток сланцевого газу, чого ми точно не можемо допустити. Вони, міжнародні фінансові організації, хочуть, щоб ми скоротили на 50% виробництво сільськогосподарської продукції. Вимагають відкриття сховища ядерних відходів у Чорнобильській зоні та розширення цього сховища на територію всєї Київської області. Диктат Заходу переходить всі мислимі і немислимі межі. Як ми цьому будемо протидіяти? Так, пане міністре фінансів. І нарешті, покінчіть з борговою залежністю! Це мій наказ вам!"

Про тарифи

"Я відповім абсолютно чітко: я разом з українським народом вимагаю зниження тарифів. Тим більше, що від президента це аж ніяк не залежить. Але якщо народ хоче, то треба це робити. Але я не хочу забирати ні хліб, ні роботу в уряду. І вони самі мають повідомляти, в тому числі, й приємні речі. Хоча мені напередодні виборів приємно було би сказати, що це я зробив, подзвонив, домовився, щоб ціни були знижені".

Шоколадка

Перед виступом Порошенка в університеті міста Лейден, декан юридичного факультету Рік Волсон вирішив його підколоти

"Ми розуміємо, що ви керуєте величезною країною, де живе 44 мільйони людей, країною з великою історією і країною, яка наразі переживає драматичні події. Але також на вас – велика відповідальність з постачання нам шоколаду. Один з моїх колег був в Україні і привіз дещо до Лейдена, і це – єдиний шматок, який залишився. Тому на вас, ваша високоповажносте, багато сфер відповідальності", -  проголосив науковець.

Порошенко наприкінці свого виступу, коли вщухли аплодисменти, підняв плитку шоколаду, яку залишив декан і додав: "І не забувайте про шоколад!", знову викликавши сміх у залі.

Про внутрішні рейси

"В київському аеропорту Бориспіль, коли відлітав, я почув жарт одного з відлітаючих: скажіть, рейс Київ – Тель-Авів - це міжнародний чи усе ж таки внутрішній рейс?".

Віддати життя

"Я особисто дуже залежу від інформаційного середовища. Арсеній Петрович радить мені не дивитися Фейсбук, особливо вночі. Я не можу себе втримати і коли повертаюся додому о другій-третій ночі, як мінімум півгодини дивлюся Інтернет. І просто ненавиджу все, що ви кажете. Але я віддам своє життя за те, щоб ви мали право це робити. (пауза) Відверто кажучи, я не можу сказати, що піду аж так далеко, але я на багато чого готовий для того, щоб зберегти свободу слова і демократію в Україні".

Зеленський – зірка політичного гумору

Про заборони на в’їзд

"Хто такі політики, які міркують на тему чи забороняти в'їзд артистам на територію тієї чи іншої країни? Коли вони забороняють в'їзд продуктам харчування, ще можу зрозуміти. Але коли це ми стали овочами? Я особисто нашого брата артиста таким не вважаю".

Про Віталія Кличка:

"Боюся, мене не переоберуть, а я тільки все запам'ятовувати почав. Де туалет, а де кабінет заступника. Вже і заступник не ображався…".

Про президента Порошенка:

"Дістали ви мене з цими цукерками! Коли я продам "Рошен "? Чому ніхто не питає, коли я продам" 5 канал", корпорацію "Богдан", спортклуб "5 елемент", Луцький автозавод ..."

Про євроатлантичні перспективи

"Ющенко вирішив відвідати Донецьк з дружнім візитом. В аеропорту його зустрічали, тому довелося їхати поїздом ... Увечері зустрілися з Януковичем. Той розповідав анекдоти, а Ющенко - про євроатлантичні перспективи. У Ющенка виходило смішніше".

Про стосунки Києва і Москви (президентом був Віктор Янукович)

Москва Володимирівна:  Уже 19 років ми з Києвом Федоровичем живемо в цивільному шлюбі

Київ Федорович: Секс у нас постійно, але хотілося б хоч раз місцями помінятися! Хотілося б попередніх пестощів: знизити ціни на бензин і відключати перед "цим" світло в спальні, а не газ!

Москва Володимирівна: Тоді від вас вимагатиму ласки мовою (в російському оригіналі – язиком, ред) Зробіть російську другою державною!

Тимошенко - Порошенку:

"Коли я стану президентом, я ваших помилок не повторю - я вас не випущу".

Про вступ до ЄС

"А хто не хоче - може не вступати. Я цих політиків чисто по-людськи розумію. Якщо Україна стане частиною Європи, куди вони з грошима тікати будуть? Хтось би побоявся сказати, а нам можна. Ми молоді. Ми швидко бігаємо!".

Ще про вступ до ЄС

"І в Євросоюз нас візьмуть. Може знехотя, але візьмуть! Природно. Вони вже без нас не можуть. Самі посудіть, скільки зараз в Європі наших лікарів, вчителів, науковців! Забери їх звідти - хто їм посуд мити буде?"

Про Україну - порноакторку

"Що стосується кредитування, то Україна, якщо чесно, між нами, нагадує актрису з німецьких фільмів для дорослих, тобто готова прийняти в будь-якій кількості з будь-якого боку".

Про майданівців

"Вікторе Федоровичу, у мене питання з фізики. Якщо беркутівцям видати ебонітові палички, а майданівців одягнути у вовняний одяг — так ми зможемо видобувати електрику?".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook