Канада допоможе створити в Україні Поліцейську академію

Головною метою візиту керівника Нацполіції Хатії Деканоїдзе до Канади стало поглиблення співпраці у реформуванні правоохоронної системи України

Про це "Укрінформу" розповіла сама Деканоїдзе, передає depo.ua.

"У нас дуже багато напрямів співпраці. Починаючи від обладнання для патрульних поліцейських та розширення канадської тренувальної місії на дільничних, і завершуючи створенням Національної поліцейської академії. Я сподіваюся, що наша співпраця в Канадою поглиблюватиметься, тому й здійснила цей візит", - сказала Деканоідзе.

Вона додала, що запросила керівництво канадської поліції до України для проведення "оціночної місії".

За її словами, протягом візиту вдалося узгодити багато нюансів і тепер найголовніше – "політичне рішення нового керівництва Канади, щоб значно поглибити нашу співпрацю".

Окрім цього, Деканоідзе звернулася із запитом про збільшення кількості канадських інструкторів та продовження терміну їх перебування в Україні щонайменше на півроку.

"У Києві вже працюють канадські інструктори, але я сподіваюся, що з Нового року їх стане значно більше, щоб вони мали змогу займатися з нашими поліцейськими не лише в Києві, а й у інших містах", - наголосила вона.

Окремим питанням обговорення стала співпраця МВС із Коледжем канадської поліції у галузі створення української Національної академії поліції.

"Я попросила канадських колег, аби вони сприяли у питанні створення Нацакадемії поліції та залучили до цього якомога більше тренерів", - підкреслила Деканоідзе.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя