Канада допоможе створити в Україні Поліцейську академію

Головною метою візиту керівника Нацполіції Хатії Деканоїдзе до Канади стало поглиблення співпраці у реформуванні правоохоронної системи України
Depo.Життя
18 грудня 2015 09:25
ФОТО: depo.ua

Про це "Укрінформу" розповіла сама Деканоїдзе, передає depo.ua.

"У нас дуже багато напрямів співпраці. Починаючи від обладнання для патрульних поліцейських та розширення канадської тренувальної місії на дільничних, і завершуючи створенням Національної поліцейської академії. Я сподіваюся, що наша співпраця в Канадою поглиблюватиметься, тому й здійснила цей візит", - сказала Деканоідзе.

Вона додала, що запросила керівництво канадської поліції до України для проведення "оціночної місії".

За її словами, протягом візиту вдалося узгодити багато нюансів і тепер найголовніше – "політичне рішення нового керівництва Канади, щоб значно поглибити нашу співпрацю".

Окрім цього, Деканоідзе звернулася із запитом про збільшення кількості канадських інструкторів та продовження терміну їх перебування в Україні щонайменше на півроку.

"У Києві вже працюють канадські інструктори, але я сподіваюся, що з Нового року їх стане значно більше, щоб вони мали змогу займатися з нашими поліцейськими не лише в Києві, а й у інших містах", - наголосила вона.

Окремим питанням обговорення стала співпраця МВС із Коледжем канадської поліції у галузі створення української Національної академії поліції.

"Я попросила канадських колег, аби вони сприяли у питанні створення Нацакадемії поліції та залучили до цього якомога більше тренерів", - підкреслила Деканоідзе.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя