Як заощадити на одязі і залишатися модною: 20 порад

Кінець 2014 року став прикрим для багатьох модниць: c такою інфляцією про шопінг скоро доведеться зовсім забути. Ми не знаємо, що нам готує наступний 2015 рік, але ясно одне: затягнути пояси тугіше однозначно доведеться

Як заощадити на одязі і залишатися модно…

Як це зробити без шкоди для гардероба, розповість depo.ua cо посиланням на  woman.ru.

Соціологи стверджують, що жінки витрачають на одяг в три рази більше, ніж чоловіки, і ми охоче їм віримо. Адже кожен сезон дизайнери придумують стільки шикарних нарядів. Та й двадцять сьома сумочка або шістнадцята пара бежевих «лодочок» ніколи зайвою не буде, правда? Однак у складні часи подібна марнотратність і гонитва за трендами може обернутися серйозною дірою в бюджеті.

Втім, ходити в одному і тому ж і зовсім відмовляти собі в обновках - теж не варіант. Просто витрачати гроші потрібно з розумом і завжди пам'ятати правило «сім разів відміряй, один раз відріж». У нашій статті ми зібрали самі дієві поради, хитрості і лайфхаки для дбайливих модниць.

1. Ніяких спонтанних покупок. Ходіть на шопінг зі списком і чітким усвідомленням того, що вам необхідно.

2. Купуйте сезонні речі в самому кінці сезону, коли знижки максимальні. Наприклад, кінець лютого - найкращий час для покупки теплого верхнього одягу або чобіт. І не бійтеся помилитися з трендами: до того моменту модні Будинки вже представлять колекції наступної зими.

3. В онлайн-бутиках розпродажі бувають набагато частіше, ніж в офлайні. Підпишіться на розсилку улюбленого інтернет-магазину: дуже часто в листах можна знайти промо-код, який дасть вам близько 20% знижки.

4. Віддавайте перевагу біжутерії та невеликим аксесуарам (ременям, шарфам, капелюшкам і т.д., але не взуттю та сумочкам): вони коштують набагато дешевше, ніж одяг, але при цьому допоможуть кардинально змінити образ.

5. Пам'ятайте, що на сумках і взуття економити не можна. З дорогими аксесуарами і майка з гіпермаркету буде виглядати дорого, а ось дешеві туфлі і сумка «вб'ють» навіть плаття від Dior. Важливо: дороге - не означає від французького модного Дому. І у демократичних брендів можна знайти хорошу якісну річ класичного дизайну, яка прослужить вам не один рік.

6. Купуйте речі тільки свого розміру. Ніяких обіцянок самій собі схуднути заради цих чудових джинсів і ніяких відмовок, що це «святкові» зайві кіло. Якщо вам потрібен матеріальний стимул для дотримання дієти, то краще пообіцяйте собі купити ці самі джинси після того, як схуднете.

7. Звертайте увагу на ярлики. Річ, яка вимагає хімчистки, в кінцевому підсумку обійдеться вам набагато дорожче, ніж написано на ціннику.

8. Доглядайте за одягом. Виконуйте всі вимоги з прання і вибирайте хороші засоби для чищення.

9. У багатьох брендів є програми лояльності - знижкові або накопичувальні картки, бонуси і т. д. Якщо ви неодноразово плануєте повертатися в цей магазин, то вони допоможуть вам здорово заощадити.

10. Влаштовуйте «обмінні вечірки». У кожної модниці знайдеться чимало хороших речей, які вона чомусь не носить. Організуйте з подругами вечірку, де ви зможете обмінятися цими надокучливими речами.

11. Навчіться шити. Почати можна з азів: переставити гудзики або вшити спідницю в талії не так-то складно. А вже зробити з джинсів шорти - і поготів. Можливо, з часом ви зважитеся на більш серйозні експерименти, які урізноманітнюють ваш гардероб.

12. Непотрібнуийодяг можна продавати - благо, спеціалізованих сайтів достатньо. Як зрозуміти, що ця річ вам дійсно не потрібна? Хоча б раз на рік влаштовуйте ревізію гардероба: якщо ви жодного разу не наділи цей чудовий светр за 365 днів, то навряд чи коли-небудь надягнете.

13. Базові речі не повинні бути дорогими або дизайнерськими. Якісні наряди можна знайти і в бюджетних магазинах.

14. Якщо річ вам потрібна тільки для одного виходу (наприклад, для співбесіди або корпоративу), то краще її не купувати, а позичити у родичок або подруг зі схожим розміром. Вечірня сукня можна взяти напрокат.

15. Дуже часто речі для дітей і чоловіків дешевше жіночих, навіть якщо ми говоримо про один бренді. Тому не проходьте повз дитячі та чоловічі відділи: там можна знайти відмінні світшоти або майки за приємною ціною.

16. На чому дійсно можна не економити, так це на хорошому купальнику. Пляжна мода змінюється дуже повільно, та й використовуєте цей предмет гардероба ви навряд чи більше двох-трьох тижнів у році, а значить, одне якісне бікіні, що ідеально сидить і прослужить вам дуже довго.

17. Будьте обережні з гостромодними речами. Яскраві вбрання вимагають відповідного оточення і випадку. До того ж не завжди варто купуватися на тренд. Спочатку гарненько подумайте, чи підходить це особисто вам.

18. Застібайте блискавки. Трохи дивна порада, але все ж. Якщо ви перете річ з блискавками, то обов'язково їх застебніть. Так зубчики не зашкодять інші наряди.

19. Плануйте свій бюджет. Ви можете просто записувати свої витрати або завантажити спеціальний додаток на телефон. Встановіть суму, яку ви можете витрачати на одяг, і намагайтеся її не перевищувати.

20. Слідкуйте за собою. З модною укладанням, акуратним макіяжем та манікюром ви завжди будете виглядати здорово, незалежно від того, скільки коштує ваш наряд.

Раніше depo.ua розповів, як вибирати зимове взуття.

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme