Як правильно пити горілку: 10 головних правил

Для того, аби не зазнавати основних проблем, які пов'язані зі вживанням міцного алкоголю, варто дотримуватися цих правил 

Журналіст відділу «Життя»
Як правильно пити горілку: 10 головних п…
Фото: Pixabay

Вживати горілку – це окремий вид мистецтва. Йдеться про неважкі правила, які допоможуть позбавитися наслідків вживання міцного напою.

ТОП-10 головних правил вживання горілки 

горілка

1. Вживати обов'язково охолодженою до 8-10 °C. Не нижче – більш холодна горілка приховує смак. Саме тому іноді в кафе подають занадто холодну низькоякісну горілку.

2. За кілька годин до початку застілля можна випити 50 г горілки, або, кажучи по-народному, "запустити печінку". Тоді організм почне виробляти речовини, які блокують вплив алкоголю.

3. Деякі знавці радять за годину до прийому горілки перекусити чим-небудь жирним, що відтягне початок впливу градусів. Також можна випити 6-8 пігулок активованого вугілля, який ідеально підходять для абсорбції спиртного. Але це для дуже душевного сидіння.

4. Застілля з горілкою слід починати із закусок. В якості холодних найкраще підійдуть солоні грибочки, огірки, помідори, капуста, оселедець із цибулею. Тому що алкоголь порушує в організмі сольовий баланс, а соління його відновлюють.

5. Пити горілку краще за все відразу. Спочатку глибоко видихнути, а сам ковток зробити на наступному вдиху. Після цього знову роблять глибокий видих. Щоб позбутися надлишків алкогольних парів. І не запивати. Це не просто моветон - одне сп'яніння.

6. Краще ніколи не "змішувати". Якщо вже горілка - то тільки вона до кінця застілля, ніяких інших алкогольних напоїв. "Між першою і другою перерва невеличка" - це не вульгарний слоган. Найбільш прийнятний режим застілля - трихвилинна перерва між першою і другою чарками. А от після третьої чарки рекомендовано "відволіктися" і хвилин 15-20 взагалі не пити, а потанцювати, поспілкуватися з друзями.

7. Коли потрібно зовсім зупинитися? Коли власний організм повідомить, що більше не хоче.

8. На ранок ніякого алкоголю - це дуже шкідливо для виснаженого організму. Рятуйтеся чаєм з лимоном, мінеральною водою, розсолом і яловичим бульйоном. Останній містить в собі ацетооцтову кислоту, яка нейтралізує всі неприємні відчуття.

9. Підготуйте активоване вугілля та інші допоміжні засоби після вживання міцного алкоголю. 

10. Зранку, коли будете тверезим, краще за все відвідати сауну чи баню. 

Нагадаємо, раніше Depo.ua ділився рецептами ТОП-5 коктейлів з горілкою.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme