Грибовицький відголосок: В Україні перевірять всі звалища

Кабінет міністрів доручив Міністерству екології та природних ресурсів, місцевим держадміністраціям провести інвентаризацію всіх звалищ і перевірити їх на предмет дотримання природоохоронного законодавства
Depo.Життя
1 червня 2016 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак на брифінгу, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

Органи місцевого самоврядування повинні повідомити про затвердження санітарних норм і поводження з відходами на звалищах

"Сьогодні Кабмін підтримав мою пропозицію щодо перевірки всіх місць видалення відходів на предмет відповідності цих процедур українському природоохоронному законодавству. Також Кабмін сьогодні дав відповідне доручення органам місцевого самоврядування – Київської міської ради та обласним адміністраціям провести інвентаризацію існуючих звалищ. Також провести перелік звалищ, які перезапущені або перевантажені і не відповідають нормам екологічної безпеки і вимагають закриття", - заявив Семерак.

Він зазначив, що органи місцевого самоврядування повинні  також повідомити про затвердження санітарних норм і поводження з відходами на таких звалищах.

Нагадаємо, після ліквідації пожежі на території Грибовицького сміттєзвалища у Львові, рятувальники проводили огляд територій з метою виявлення можливих нових осередків вогню.

Раптово стався обвал побутових відходів, під яким опинилися троє працівників ДСНС. Їхні тіла знайшли вчора, 31 травня

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя