Італійська делегація, яка прибула до Криму каже, що не боїться санкцій України

Члени італійської делегації, яка прибула до анексованого Криму, усвідомлюють, що Київ введе проти них санкції, але не бояться цього
Depo.Життя
13 травня 2016 22:17
ФОТО: depo.ua

Про це заявив представник делегації, журналіст Джульєтто К'єза, передає depo.ua з посиланням на "ТАСС".

"Я і мої колеги знають, що будуть санкції. Але ми - європейці і маємо право на пересування. В Італії теж, можливо, буде критика. Але я не боюся її, а боюся умовчання. Найгірше, якщо більшість ЗМІ нічого про цей візит не напишуть", - сказав К'єза.

Він також заявив, що вони представляють європейців, які "виступають за діалог з Росією".

"Таких людей багато не тільки в Італії, але й в Німеччині, у Франції, скрізь. Реально мислячі люди хотіли б повернутися до діалогу. Ми приїхали показати, що в Європі є розумні люди", - додав італієць.

До складу делегації, яка прибула до Криму, увійшли сенатори Бартоломео Пепе, Паола де Пін та Івана Сімеоні, депутат Нікола Чірачі, журналіст Джульєтто К'єза та інші.

У Севастополі вони відвідали Італійське військове кладовище на горі Гасфорт і музеї Балаклави, зустрілися з "головою Криму" Сергієм Аксьоновим, Володимиром Константиновим, "губернатором" Севастополя Сергієм Меняйлом і командувачем Чорноморським флотом Олександром Вітком.

Нагадаємо, що до окупованого Криму у п'ятницю прибула з триденним візитом делегація парламентарів з Італії.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя