Італійський тенор скасував свої концерти у Криму заради всієї України

Співак Олесандро Сафіна з Італії скасував свої концерти в окупованому Криму, запланованих на 21 і 23 лютого
Depo.Життя
22 січня 2016 11:23
ФОТО: depo.ua

Про це Олесандро Сафіна написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Українська влада ввела певні обмеження, згідно з якими той, хто в'їжджає в Крим, вважатиметься небажаною особливою ​​в Україні. Таким чином, я вважав за необхідне повідомити про це промоутеру в Криму, виклавши мій намір провести ці два концерти після врегулювання конфліктної ситуації, в надії на те, що це вирішиться якомога швидше ", - йдеться в заяві виконавця.

За словами Сафіни, він також був готовий компенсувати можливі матеріальні витрати, пов'язані з рекламою та організацією концертів, які були вже проплачені.

"На жаль, промоутер з Криму виявилася особою, не здатною до розуміння, що не захотіла прийняти мою пропозицію, більше того - погрожуючи мені скандалами і відповідними заходами. Таким чином, внаслідок нераціональної і егоїстичної поведінки цієї людини, яка спробувала мене скомпрометувати, використовуючи дезінформацію і скандал з метою надати цьому факту політичне забарвлення, я вирішив перервати з нею всякі відносини і остаточно скасувати ці два концерти ", - пояснив своє рішення співак.

"До всього іншого, з'ясувалося, що ця промоутер досі не підписала жодних контрактів на проведення двох концертів, а також не прислала ніякого гарантійного листа про передоплату, незважаючи на те, що мої менеджери наполягали на цьому вже багато місяців. Ця обставина ще раз дало мені можливість оцінити рівень несерйозності такого організатора ", - додав Сафіна.

Співак також підкреслив, що завжди був артистом, "далеким від будь-якого політичного впливу, поважає почуття інших людей".

Як повідомляв depo.ua, раніше міністерство культури України попередило Олесандро Сафіну, що