Історія одного кота: Чуча, з якої сепари зробили живу міну

Чуча - кішка з ПТСР. Вона родом з Донбасу і там би і загинула, забравши з собою кілька десятків українських воїнів, якби не військова обережність і величезна жага цієї кішки до життя

Враховуючи, що котики - наше все і так було завжди, Depo.ua започатковує рубрику, де розповідатиме вражаючі історії про котів, які стали зірками соцмереж.

Цю історію на своїй сторінці у Фейсбуці розповіла волонтерка Оксана Макаренко.

Кішку на фото звати Чуча. її знайшли під час зачистки будинку в сірій зоні знайшли бійці ООС - за звуком, вона щосили верещала, зачинена в шафі. А шафа була замінована.

Після того як сапери повідомили, що нічого не можна створити з дверцятами, солдати просто вирізали бокову частину шафи і побачили, що всередині висить кішка. Саме висить, бо з неї зробили живу розтяжку, в розрахунку на те, що українські військові, відомі особливою любов'ю до котів, забувши про обережність кинуться рятувати тварину.

Сапери змогли знешкодити міну, Чучу звільнили із смертельних тенетів і забрали з собою на позиції. Невдовзі після цього вона віддячила їм, завчасно піднявши тривогу перед обстрілом.

Тепер кішка живе в Києві. Чуча навіть знову почала мурчати, якщо довго тримати її на ручках. Але пост-травматичний розлад в тварини вже назавжди, вона панікує в незрозумілій ситуації, починає дрижати всім тілом і шипіти від будь-якого різкого руху.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна