Історія дня: День народження смайлика

36 років тому користувачі Інтернету почали усміхатися в тексті

Історія дня: День народження смайлика…

19 вересня одному з найпоширеніших у сфері телекомунікацій символу - смайлику - виповнюється 36 років.

У цей день в 1982 році професор Університету Карнегі-Меллона в місті Пітсбург (США, штат Пенсільванія) Скотт Фалман в університетській мережі вперше відправив своїм колегам-викладачам електронне повідомлення-піктограму, що складалося з двокрапки, дужки та дефісу.

Лист Фалмана був коротким і інформативним: "Пропоную, щоб наступна піктограма символізувала радість".

Професор запропонував також піктограму із символів :-(, яка перший час використовувалася виключно для позначення особливо важливих частин тексту, ну а зараз - щоб повідомити про поганий настрій.

Історія дня: день народження смайлика - фото 1

В середині 90-х дует веселого і сумного смайликів перестав задовольняти потреби користувачів Інтернету і з'явилися численні нові варіанти: сердиті, наївні, здивовані, зацікавлені.

Незважаючи на те, що електронні пристрої мали з 1982 року шалений прогрес і обмінюватися емоціями можна в режимі реального часу, дивлячись один одному в очі, смайлики актуальні і нині.

Історія дня: день народження смайлика - фото 2

Експерти впевнені, що процес вдосконалення смайликів триватиме і надалі, паралельно розвитку комп'ютерної техніки.

А ще, згідно досліджень, люди зі смайликами мають більше сексу. Ті, хто використовує смайли та емоджі у своєму листуванні, мають більше інтиму, ніж ті, хто їх не використовує. Дослідження провів сервіс знайомств match.com, який опитав 5675 своїх користувачів від 18 років і старших.

Історія дня: день народження смайлика - фото 3

Пояснення просте: ті, хто використовує смайли emoji можуть більшою мірою виразити себе, що, в свою чергу, робить їх більш сексуально привабливими,

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme