Іспанець-реготун та 20 пателень: найкумедніші відео та історія популярного мему (ВІДЕО 18+)

Вже другий рік поспіль інтернет-мем з іспанським актором Хуаном Хойя Борхою залишається одним із найпопулярніших
Depo.Життя
22 серпня 2016 13:45
ФОТО: depo.ua
Іспанець-реготун та 20 пателень: найкумедніші відео та історія популярного мему (ВІДЕО 18+)
Іспанець-реготун та 20 пателень: найкумедніші відео та історія популярного мему (ВІДЕО 18+)

Depo.ua вирішив згадати історію цього мему та найяскравіші відео-пародії.

ДОВІДКА

В інтернеті мем отримав назву El Risitas (реготун) чи інтерв'ю з розробником\інженером (англ. Shocking interview) - популярна серія роликів жанру "смішний відеоряд з субтитрами", заснована на телевізійному інтерв'ю з іспанським актором Хуаном Хойя Борхою.

ОРИГІНАЛ

У червні 2007 року іспанський журналіст Хесус Кінтеро бере інтерв'ю у іспанського коміка Хуана Хойя Борхи на іспанському телебаченні. Комік розповідає анекдот про те, як він працював мийником пателень в кафе на пляжі. За сюжетом, перед відкриттям кафе їм з кухарем не вистачало часу відмити весь посуд, і кухар попросив замочити сковорідки в морі поблизу берега. Правда, вранці піднявся приплив і з усіх сковорідок залишилася лише одна - інші віднесло у відкрите море. Героя відправили за сковорідками в Севілью, він пішов - і не повернувся.

При цьому протягом усього оповідання головний герой заливисто і заразливо сміється над власними словами. Ролик був відразу залитий на YouTube, але за межами Іспанії до 2014 року був мало кому цікавий.

У березні 2014 року перший перероблений варіант з арабськими субтитрами зробили брати-мусульмани, які вирішили потролити єгипетського президента Абдул-Фаттах Халіла Ас-Сісі.

Всесвітню популярність мем отримав у січні 2015 році, коли трапився скандал навколо відеокарти Nvidia GTX 970. Борха виступив в ролі інженера Nvidia, який з глузливим реготом розповідав про те, як витончено його компанія збрехала довірливим користувачам. Цього разу переробка виявилася настільки вдалою, що ролик миттєво розлетівся по всьому інтернету  був переведений багатьма мовами.

Відразу після цього почали масово з'являтися похідні ролики, де Борха виступав в якості розробника Valve, Ubisoft, Rockstar, Wargaming. Паралельно почали з'являтися ролики неповзв'язані з IT темою, від побутових жартів до політичних.

КОНЦЕПЦІЯ

Головна ідея цього мему - констатація витонченої брехні та обману, який супроводжується щирим заливчастим реготом. 

ТОП-10 НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ПАРОДІЙ З РЕГОТУНОМ

Про перемовини з Путіним

Інтерв'ю адвоката Васильєвої

Про музиканта

Шокуюче інтерв'ю з розробником сайтів

Дівчина запросила бодібілдера до ресторану

Дівчина та десерт

Як будували олімпійське містечко у Сочі 

Про айфон

Про Медведєва у Криму

Про Путіна

Нагадаємо, з Лещенка, що заплутався у своїй зарплаті, покепкували у латиноамериканському стилі

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя