Іслямов пояснив, чим займатимуться учасники блокади на "кордоні" з Кримом (ОНОВЛЕНО)

Громадське формування "Аскер", що складається з учасників блокади Криму, буде стежити за функціонуванням державних органів
Depo.Життя
28 березня 2016 17:13
ФОТО: depo.ua

Про це заявив віце-президент Світового конгресу кримських татар, лідер акції громадської блокади Криму Ленур Іслямов, передає depo.ua.

"Ці люди спеціально натреновані. Всі хлопці здали екзамени. Дозвіл працювати отримали 54 людини. З них 46 людей уже задіяні. Це ті люди, які по 3 людини стоять на КПВВ і по три людини у дозорах на кожній дорозі. Плюс ті служби, які займаються забезпеченням, зв'язком. Це окремі підрозділи. Можна сказади, що з громадянської блокади виріс окремий підрозділ, який має власний зв'язок, власний транспорт. Це ті самі хлопці, які були у нас на блокаді. Вони і увійшли у це формування. У всіх є тичасові посвідчення і вони мають право перебувати там. Головне їхнє завдання стежити за функціонуванням державних органів", - сказав він.

За словами Іслямова, активісти "Аскера" перебувають на адмінкордоні з Кримом на громадських засадах і не отримують за це зарплати. 

"Це ті люди які з першого дня були з нами. Більшість з них це колишні люди з Криму, які можуть повернутися тільки у звільнений Крим", - зазначив він.

Нагадаємо, громадське формування "Аскер", що складається з учасників блокади Криму, почне спільне з Держприкордонслужбою несення служби в контрольних пунктах в'їзду/виїзду на адмінкордоні з окупованим півостровом 28 березня.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя