Іслямов обіцяє відновити блокування адмінкордону з Кримом, якщо суд скасує товарну блокаду

Активісти акції з блокади Криму готові відновити акцію на адмінкордоні з півостровом у випадку, якщо суд скасує постанову Кабміну про товарну блокадіу півострова (№1035)
Depo.Життя
2 лютого 2016 14:29
ФОТО: depo.ua

Про це заявив глава штабу акції Ленур Іслямов, передає depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

"Ми нікуди з адмінкордону не йшли, ми моніторимо ситуацію щодня, наші люди залишаються на важливих об'єктах там. Тому, якщо відбудеться така зрада, як скасування постанови уряду про блокаду Криму, ми будемо готові оперативно реагувати і блокувати все знову своїми силами", – заявив він.

Іслямов також запевнив, що учасники блокади не залишать акцію навіть якщо суд ухвалить рішення про скасування постанови.

"Ті, хто називають себе правозахисниками, подібними позовами сприяють нашому загальному ворогові, такі позови – це зрада України та інтересів кримчан", – заявив Іслямов.

Напередодні громадська організація "Правозахисна група 20 лютого" подала позов до суду про скасування постанови Кабміну №1035, якою введено заборону на постачання українських товарів з материкової частини до Криму і назад.

Позивачі вимагають в суді визнати протиправною і скасувати постанову Кабміну України від 16 грудня №1035 "Про обмеження поставок окремих товарів (робіт, послуг) з тимчасово окупованої території на іншу територію України та/або з іншої території України на тимчасово окуповану територію". Вони також просять витребувати в уряді всі документи, на підставі яких було ухвалено цю постанову.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя