Ірпінські діти продовжать вчитись в дві зміни – нової школи не буде (ВІДЕО)

У місті Ірпінь Київської області місцева влада пообіцяли місцевим жителям побудувати школу, але замість неї вже звели 9 поверхів багатоквартирного житлового будинку

Про це йдеться в сюжеті "Подробиць", передають "Українські новини".

За інформацією журналістів, побудувати нову 3-поверхову школу жителям Ірпеня обіцяла особисто виконуюча обов'язки мера Анастасія Попсуй. До робіт ніби навіть залучили всесвітньо відомого італійського архітектора. Попсуй розповідала, що це буде "прогресивний європейський проект школи, який буде гордістю не лише нашою, але й усієї України".

Втім, замість школи жителі міста побачили на майданчику чергову багатоповерхівку. "Просто були обіцянки, ніяких документів, що її ніхто не будує. Кажуть, що немає місця для школи. Будується житловий комплекс", - каже мешканка Ірпеня, мати дитини дошкільного віку Юлія Курбач.

"При цьому в Ірпені вже і так не вистачає навчальних місць для 4 тис. дітей. А нові многокварирные будинку в місті з'являються мало не кожен день", - йдеться в сюжеті.

"У кожного депутата є своя будівельна компанія. В нашій школі 11 перших класів. Діти навчаються у другу зміну. Дітей – по 40 чоловік у класах. Залізна дорога, міст високовольтний, за цим йде болото, річка – де тут може бути школа?" - каже вчителька Наталя, яка разом з активістами вже давно бореться зі свавіллям забудовників. Каже – будувати школу на цій ділянці ніхто і не планував.

Журналісти продемонстрували відповіді Київської обласної державної адміністрації - про будівництво школи в Ірпені там ніхто не чув. "Забудову тут веде відома в місті фірма. Її засновник - місцевий депутат Ігор Оверко особисто по телебаченню розповідав про те, що тут будується ... житловий комплекс. А школа – можливо колись буде", - сказано в матеріалі.

На тлі скандалу про махінації місцевих забудовників у відставку пішов мер Ірпеня Володимир Карплюк, залишивши після себе керувати містом секретаря міської ради – Анастасію Попсуй. Саме вона, за твердженням активістів, дала "зелене світло" скандальної забудови. Незважаючи на те, що ще в лютому на цю ділянку був накладений судом арешт – по кримінальній справі проти колег Попсуй і Карплюка.

"Документів на це будівництво немає, декларації про початок будівництва не подавалися і взагалі. Сьогодні дана земельна ділянка знаходиться у приватній власності під арештом. Це означає, що будівництво або будь-які дії з цією ділянкою - незаконні", - говорить голова Ірпінського міського відділення ГО "Стоп Корупції" Дмитро Шапочкін.

Журналісти направили запит на ім'я виконуючого обов'язки міського голови і пообіцяли розповісти про результати. Крім того, вони також повідомили, що махінаціями місцевих чиновників вже активно займаються правоохоронці. І вже найближчим часом жителі міста можуть дізнатися про гучних кримінальних справах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #школа