IOS 12 від Apple: Що треба знати про новинку, і як її встановити вже зараз

12 вересня після презентації Apple розробники отримали можливість встановити фінальні версії операційних систем iOS 12, tvOS 12 і watchOS 5 на свої пристрої

Depo.ua розповість про особливості нової операційної системи для пристроїв від Apple.

Ці версії, які носять статус GM (golden master), також будуть доступні учасникам програми бета-тестування. GM-версія зазвичай передує фінальної версії прошивки. Фінальна версія iOS 12 вийде 17 вересня. Зазначимо, що нова операційна система має підвищити продуктивність як нових, так і старих моделей мобільних пристроїв Apple.

Які пристрої будуть підтримувати iOS 12

 • iPhone X
 • iPhone 8 и 8 Plus
 • iPhone 7 и 7 Plus
 • iPhone 6S и 6S Plus
 • iPhone SE
 • iPhone 6 и 6 Plus
 • iPhone 5S
 • iPad Pro (9.7-inch, 10.5-inch, 12.9-inch)
 • iPad (2018)
 • iPad (5 покоління)
 • iPad Air и iPad Air 2
 • iPad mini 2, 3 и 4
 • iPod Touch (6 покоління)

Нові особливості iOS 12: надзвичайна швидкість і прискорення анімації

Головний фокус в iOS 12 зроблений на збільшенні продуктивності. Apple, як і прогнозувалося, побажала будь-що відновити репутацію iOS після провального запуску iOS 11. Як підсумок, iOS 12 стала у два рази швидше за iOS 11.

Нова операційна система має такі характеристики:

на 40% швидше запускає програми в порівнянні з iOS 11;
на 50% швидше працює з клавіатурою;
на 70% швидше відкриває додаток "Камера" і виконує будь-які дії в ньому.

Керівники компанії окремо наголосили, що покращення швидкості найсильніше позначаться на роботі iPhone 5s і iPad Air, тому користувачі цих моделей можуть очікувати по-справжньому прекрасного досвіду використання своїх пристроїв під управлінням iOS 12.

Окрім оптимізації iOS 12 з метою збільшити швидкість роботи, розробники Apple також прискорили анімацію більшості дій.

Швидкість клавіатури також вражає. Виробник вважає, що це нововведення особливо сподобається користувачам Apple.

FaceTime, анімодзі і мемодзі

Стандартний додаток FaceTime в iOS 12 поповнилося однією з найбільш очікуваних функцій - підтримкою групових дзвінків. У груповому дзвінку по FaceTime в iOS 12 можуть брати участь до 32-х користувачів одночасно. При цьому вони можуть спілкуватися як за допомогою відео, так і тільки голосом.

Не обійшлося і без нових анімодзі для iPhone X, а в недалекому майбутньому і для трьох нових моделей iPhone, які будуть представлені у вересні. До переліку анімодзі додалися: коала, тигр, привид і тираннозавр. Особливість нових анімодзі полягає в тому, що вони неймовірно точно переносять не тільки міміку обличчя, але і руху язика, передає apple-iphone.ru.

Memoji (мемодзі) - це відповідь Apple компанії Samsung і її аналогу анімодзі. Презентуючи Galaxy S9 компанія Samsung представила AR Emoji - анімовані смайлики, в основу яких було покладено не мультяшний персонаж, а обличчя користувача. Якість AR Emoji залишало бажати кращого, тому нововведення Samsung було названо провальним. У Apple ця фішка вийшла відмінно.

Memoji не виконує сканування обличчя людини, вони створюються в спеціальному редакторі в додатку "Повідомлення". У цьому редакторі представлені сотні різноманітних частин обличчя і аксесуарів, що дозволяють створити по-справжньому схожого на користувача персонажа.

iMessage: обробка фото і відео

У додатку "Повідомлення" в iOS 12 додана можливість максимально швидко обробити відправляється фото або відео. Користувачам пропонується застосувати до відео анімодзі або додати до знімка один з численних ефектів, текст або ж який-небудь об'єкт, наприклад, стрілку або галочку. Нова функція програми "Повідомлення" покликана полегшити спосіб обробки відправляються фото і відео.

Блокування усіх непотрібних додатків

Однією з головних можливостей нової функції "Екранний час" є опція блокування всіх додатків, крім тих, що занесені користувачем в список дозволених. Додатки можна блокувати на певний період часу або за вказаною розкладом. На заблокованих для використання додатках з'являється іконка з пісочного годинника, яка і вказує на те, що в даний час додатки відкрити не вийде.

Прискорена анімація Face ID, повторна реєстрація обличчя

Розблокування iPhone X за допомогою функції сканування обличчя Face ID стала ще швидше. Apple змогла домогтися цього за рахунок зменшення тривалості дії анімації рівно в два рази.

Ще одним поліпшенням Face ID в iOS 12 стала можливість зареєструвати своє обличчя повторно. Нова функція називається "Альтернативний зовнішній вигляд". Apple створила її для того, щоб користувачі, які часто носять окуляри, капелюхи, перуки або будь-які інші аксесуари могли "познайомити" Face ID з їхнім альтернативним зовнішнім виглядом.

Нововведення спрямоване на підвищення стабільності роботи Face ID. Примітно, що реєструвати саме своє обличчя повторно необов'язково. Зареєструвати своє обличчя в iPhone X може будь-яка людина, наприклад член сім'ї, який теж отримає можливість знімати блокування зі смартфона.

Нагадаємо, в Apple назвали iPhone 10S найгарнішим смартфоном за всю історію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна