Тарас Шевченко в Інстаграмі: Хто і навіщо переніс Кобзаря в наші часи

Вже 2 тижні український Instagram штурмує образ Тараса Григоровича Шевченка. Чоловік під виглядом українського поета придивляється до того, що зробили із Україною нащадки минулих поколінь

Тарас Шевченко в Інстаграмі: Хто і навіщ…
Instagram shev_che

Перший пост "інста-кобзар" зробив 22 липня о 11.59. За 2 тижні на Шевченка підписалися майже 10 тисяч людей.

Спершу у блозі з’явилася відео-передісторія, де невідомий стрімить неподалік місця поховання Шевченка, коли раптом із повітря з громом і блискавками з’являється чоловік, схожий на українського поета. Юнак утікає, забуваючи свій смартфон, а людина в образі Шевченка підіймає його, і дивується : "Ти диви. Поховали, де просив".

 

У наступних постах "Шевченко" розповідає, як після свого "повстання", знайомиться з сьогоднішніми реаліями українського життя. Голосує біля дороги, дивується, як нащадки козаків у  Запоріжжі "могли масово проголосувати за кума царя", випробовує фільтри і маски у соцмережах. 

 

 

 

 

 

 

У ще одному відео "Шевченка" під виглядом аніматора ніби раптово затягають проводити лекцію для дітей. "Ви коли фоткаєтеся, думайте, як ви фоткаєтеся. Бо можна вляпатися в історію", - каже чоловік.

 

 

"Шевченко" робить селфі у магазинах, приміряючи футболки, намагається навчитися їсти суші паличками та шкодує, що не прималював до свого автопортрета, який зараз зображений на 100-гривневій купюрі, коня та блискавки.

 

 

 

 

 

 

Також "Шевченко" висловлюється з приводу захоплених Росією у полон моряків: "Наші хлопці відзначають дні народження у московських казематах. Вірю, що наступні зустрічатимуть на вільній українській землі. Москва - не столиця. Крим - не заграниця".

 

 

Ще одне відео показує, як чоловік розкриває авокадо. Підпис до нього говорить: "Люди!Що ви зробили з абрикосою?!".

 

 

Під фото із довідником з Історії України "Шевченко" жаліється: "Винниченко, Винниченко. Краще б ти просто книги писав…". 

 

 

Від моменту створення публікації інста-Шевченко опублікував 20 дописів. 

Хто цей чоловік, який косплеїть Кобзаря, наразі достеменно не відомо. Depo.ua звернувся до нього по коментарі, але відповіді поки що нема.

Читайте також: Автор "Квантового Шевченка": Він був би за фемінізм і ЛГБТ, якби жив зараз

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"