Ілля Рєзнік: Україна для мене померла в 2014. Олена Мозгова хотіла мене вбити

Російський поет-пісняр Ілля Рєзнік відповів Лолиті на закид, щодо проживання в Україні
Depo.Життя
7 липня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua

За словами митця, він не має жодного відношення до України, повідомляє depo.ua з посиланням на Лайф.ру.

Також Рєзнік звинуватив Лоліту в тому, що вона бреше щодо гонорару на фестивалі Лайми Вайкуле і взагалі не мала права їхати до країни (мається на увазі Латвія, - ред.), де "проходять нацистські марші".

"Яка різниця, на яких умовах Ви поїхали в країну, в якій глумляться над пам'ятниками радянським солдатам, які загинули під час Другої світової війни, в якій російські люди вважаються ізгоями. У країну, яка вважає Росію ворогом. У країну, де проводяться марші нацистів і встановлюють їх пам'ятники", - сказав Рєзнік.

Також поет обурився чутками щодо проживання в Україні і навіть розповів, що відома українська продюсер Олена Мозгова погрожувала йому.

"Назвіть, будь ласка, хоча б одне ім'я, одне місто, кому я пишу "на дні народження дуже багатих людей, на днях міст і все інше ..." Це Ваші слова. І якщо не важко, то і адресу квартири в Україні, яку мені теж дали. Україна для мене померла. Ніколи в житті ні я, ні моя дружина Ірина туди не поїдемо. Її, до речі, за її позицію щодо подій в Україні, влітку 2014 року, внесли до всіх можливих списки фашистських угруповання на знищення. Їй погрожували по телефону, поштою, навіть в інтерв'ю на українських телеканалах. Якась Олена Мозгова погрожувала їй вбивством разом зі мною. На цьому закінчую. Припинить істерику", - сказав Рєзнік.

Нагадаємо, Ілля Рєзнік назвав Пугачову, Галкіна та Ваєнгу зрадниками через виступ в Латвії. У відповідь Лоліта дорікнула Рєзніку, який назвав її "запроданкою", проживанням в Україні

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя