Ілля Рєзнік назвав Пугачову, Галкіна та Ваєнгу зрадниками через виступ в Латвії

Російський поет-пісняр Ілля Рєзнік вважає артистів, які погодилися заспівати у Юрмалі на фестивалі Лайми Вайкуле, зрадниками
Depo.Життя
5 липня 2016 14:55
ФОТО: depo.ua
Ілля Рєзнік назвав Пугачову, Галкіна та Ваєнгу зрадниками через виступ в Латвії
Ілля Рєзнік назвав Пугачову, Галкіна та Ваєнгу зрадниками через виступ в Латвії

Про це він заявив Life.ru, передає depo.ua.

Великий скандал розгорається навколо музичного фестивалю "Рандеву" Лайми Вайкуле в Юрмалі, що стартує 5 липня. На фестивалі виступлять російські зірки Крістіна Орбакайте, Алла Пугачова, Максим Галкін, Олена Ваєнга, гурт "Серебро". Також завітають до Лайми Вайкуле і українці - Злата Огнєвіч, "Время и Стекло", "Потап і Настя".

Своє обурення участю в заході, організованому латвійською владою, представників російського шоу-бізнесу, висловив поет-пісняр Ілля Рєзнік. 67-річний поет назвав артистів, які виступлять у Юрмалі, продажними.

"Така акторська сутність - продажна. Наші артисти в більшості своїй - безпринципні Ця безпринципність і бажання заробити в результаті призводить ось до таких "маленьким зрад". Коли в Юрмалі два роки тому образили нашого великого Кобзона - наші артисти повинні були вже тоді зібратися і виїхати, це було б по-людські і по-російському! Ну що ти зробиш, от такий наш шоу-бізнес! Гонорар - це слово з великої літери", - сказав Рєзнік.

Основною причиною згоди зірок повернутися в Юрмалу, на думку поета, стала криза в російському шоу-бізнесі.

"Ігоря Крутого, який робив "Нову хвилю", там замінила Лаймочка, ось і все. Шоу-бізнес в кризу, у багатьох артистів немає зборів. Звичайно, для них це привід заробити. Тим більше, коли уряд Латвії виділило мільйон доларів. Тепер і наші зірки там поповнять свій бюджет. На жаль, людей-патріотів, в найвищому сенсі, у нас можна перерахувати по пальцях! Тих, хто істинно любить свою Вітчизну, поважає свій народ і ніколи його не зрадять", - запевнив поет-пісняр. 

Рєзник зізнався, що вважає всі можливі аргументи російської зірок про те, чому вони повернулися в Юрмалу "розмовами на користь бідних".

"Пояснення вони можуть знайти будь-: давайте дружити і так далі. У мене це не викликає жодної поваги. Вони розкрили свою сутність, розумієте? Це - жадібність. Багато побудували там в Юрмалі палаци і особняки і їх теж потрібно утримувати. Я не хочу їх звинувачувати, але для мене цей фестиваль - сумна подія", - підкреслив він.

Нагадаємо, після того, як фестиваль "Нова хвиля" витурили з Латвії, він переїхав до Сочі. Спочатку влада Латвії заборонила в'їзд Йосипу Кобзону та Олегу Газманову через їхню підтримку війни на Донбасі та окупації Криму, а згодом Юрмала відмовилася від проведення російського пісенного конкурсу "Нова хвиля".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя