Іллічівський морський порт стане "Чорноморським"

Дирекція державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт" готується до офіційного перейменування назви гавані, відповідно до вимог закону про декомунізацію
Depo.Життя
28 травня 2016 08:12
ФОТО: depo.ua

Як зазначає depo.ua із посиланням на "Укрінформ", про це повідомив журналістів директор ДП "Іллічівський морський торговельний порт" Сергій Крижановський, який взяв участь у роботі "круглого" столу "Майбутнє українських портів - погляд зсередини".

"З урахуванням того, що місто, в якому функціонує наш морський порт, офіційно набуло назву Чорноморськ, ми приступаємо до перейменування підприємства. Як тільки отримаємо статут ДП, який зараз на погодженні у Мінінфраструктури України, одразу віддамо його на реєстрацію, згідно з юридичною процедурою. На етапі реєстрації статутних документів й змінимо назву порту на "Чорноморський", а потім замінимо інші документи, пов'язані з нашою діяльністю", - зазначив Крижановський.

Після завершення процедури перейменування буде подано заявки у міжнародні організації, щоб вони зафіксували нову назву порту - таким чином буде унеможливлено збої в роботі з клієнтами і партнерами, додав директор порту.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя