ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

IKEA в Україні: Чим порадує культовий бренд

У мережі бурхливо обговорюють вихід IKEA на український ринок. Перший магазин бренду відкриється у Києві вже у наступному році

Depo.Життя
13 вересня 2018 08:30
ФОТО: depo.ua

Сьогодні президент України Петро Порошенко зустрівся з з головним виконавчим директором IKEA Південно-Східна Європа Стефаном Вановербеке.

"Україна довго чекала цієї новини, і за останні роки відбулося багато змін, які зробили відкриття IKEA в нашій державі можливим. Це – гарний сигнал для інших світових брендів, що з Україною потрібно мати справу", - написав Порошенко у соцмережі.

Користувачі Facebook зазначають, що вихід компанії на ринок, знак, що в Україні почали боротися з корупцією, адже Ikea принципово не дає хабарів, а за Януковича прийти в Україну у неї не вийшло. Втім, деякі закликають не перебільшувати важливості події. А деякі жартома записуються в електронну чергу до магазину.

Наразі відомо, що магазин Ikea має відкритися в новому торговому центрі на Либідській у новому форматі city-store до кінця 2019-го. Це означає, що продукцію бренду представлять у відносно невеликому залі, розташованому в іншому приміщенні, тоді як у класичному варіанті Ikea будує власні торгові центри, здебільшого - на околицях або за межами міст.

Такий формат для компанії не є новим - магазини city-store з 2017-го працюють у Мадриді і Стокгольмі. Магазини планують відкривати і в інших містах. Пов'язують це з розвитком електронної комерції, коли споживач переходить з торгових точок на інтернет-майданчики. Скоріше за все, вибір товарів для українців не обмежиться представленими безпосередньо в магазині. Завітавши в Ikea, клієнт зможе замовити товар за каталогом, який йому доставлять додому чи в офіс.

Компанія вже розмістила ряд вакансій на популярному сайті з працевлаштування.

З рік назад стало відомо, що Ikea знаходиться в пошуку українських виробників меблів. Наразі шведський бренд вже співпрацює з виробником Morgan Furniture LLC з Рівненської області та виробником столів і корпусних меблів "ВГСМ" із Закарпаття.

Нагадаємо, що з 2008 року IKEA вважається найбільшим продавцем меблів у світі.

У назві бренду зашифроване ім'я його засновника (Інґвар Кампрад), назви його сімейної ферми (Елмтарід) і найближчого населеного пункту (Агуннарід).

Depo.ua переглянув каталог IKEA на наступний рік, аби скласти уявлення про ціни нового гравця українського ринку.

Так, подушка обійдеться у 3,92 євро.

Дитяче крісло - у 123 євро.

Горщик для квітів - у 2,8 євро.

Кухонний стіл - у 134 євро.

Шафа для документів - у 112 євро.

М'який диван - у 593 євро.

Незвичайну вазу можна придбати за 27 євро.

В Україні ціни можуть дещо різнитися.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя