Ігор Янковський закликав благодійні фонди приєднуватися до розвитку мистецтва та культури в Україні

Третій рік поспіль діяльність благодійних фондів та організацій в Україні оцінювали в "Національному рейтингу благодійників", який проводить "Національний форум благодійників" в партнерстві зі всесвітньо відомою аудиторською компанією EY (раніше Ernst & Young). Переможців визначили у трьох категоріях: з витратами до 1 млн грн, від 1 до 10 млн та понад 10 млн
Depo.Життя
11 жовтня 2016 10:45
ФОТО: depo.ua

Ігор Янковський закликав благодійні фонди приєднуватися  до розвитку мистецтва та культури в Україні - фото 1

Переможці та учасники "Національного рейтингу благодійників"

Згідно з даними Державної фіскальної служби, за минулий рік понад 9 тис. фондів та організацій витратили на благодійність близько 9,4 млрд грн. Але тільки невелика частина з них відкривають свої фінансові звіти перед громадськістю - учасниками рейтингу стали 74 фонди, які витратили в минулому році на благодійність 790,9 млн грн, передає Depo.ua.

Ігор Янковський закликав благодійні фонди приєднуватися  до розвитку мистецтва та культури в Україні - фото 2

Меценат Ігор Янковський із дружиною Світланою Сухіною

Лідером у сфері культури серед усіх фондів-учасників рейтингу був визнаний Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського "Ініціатива заради майбутнього", який за підсумками своєї діяльності в минулому році витратив 7,6 млн грн на розвиток та просування сучасної української культури.

"Вручення нагороди "Національного рейтингу благодійників" є для нас важливою подією, визнанням зусиль Фонду в підтримці талановитої української молоді в галузі культури та мистецтва. Я відчуваю гордість за те, що Фонд працює абсолютно прозоро, що до нас не бояться приєднуватися", - сказав Ігор Янковський та закликав інших меценатів приєднаються до підтримки української культури та талановитої молоді.

Ігор Янковський закликав благодійні фонди приєднуватися  до розвитку мистецтва та культури в Україні - фото 3

Організатор рейтингу Анна Гулевська-Черниш

Нагадаємо, раніше Фонд Ігоря Янковського неодноразово фінансував поїздки молодих українських режисерів на міжнародні кінофестивалі в Берліні, Каннах, Карлових Варах. Спільно з Держкіно України Фонд провів в цьому році презентації українського кіно для іноземних партнерів в Каннах та Карлових Варах.

Ігор Янковський закликав благодійні фонди приєднуватися  до розвитку мистецтва та культури в Україні - фото 4

Гості церемонії нагородження стали учасниками арт-експозиції "Цукрова демократія"

Четвертий рік поспіль під егідою Фонду проходить наймасштабніший в Україні конкурс дитячого малюнка, який в цьому році об'єднав майже 500 юних художників з усієї України. Роботи переможців та фіналістів конкурсу у 2013-2015 роках виставлялися не тільки в Україні, а й за кордоном - у Бельгії, Польщі, Франції та в будівлі ООН в Нью-Йорку.

Тетяна Дяченко

Більше новин читайте на Depo.Життя