Ігор Луценко: В Міноборони та "Укроборонпромі" сьогодні найбільша корупція

Народний депутат України Ігор Луценко впевнений, що саме в Міноборони сьогодні існує найбільша корупція в Україні
Depo.Життя
8 січня 2016 10:05
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив у студії телеканалу "112".

"З одного боку - нам треба набагато більше грошей, ніж взагалі наш державний бюджет, щоб зробити армію, яка нас захистить від викликів. З другого боку, Міноборони і "Укроборонпром" - це ті місця в державі, де найбільша корупція на сьогодні, у силу своєї об’єктивної закритості, у силу надзвичайно великої централізованості контролю за цією сферою (все зводиться до АП, а там стоять керівники автосалонів Порошенка, які керують достатньо серйозними оборонними підприємствами)".

На думку нардепа, саме в ці відомства "поставили людей, які здатні в кращому разі, худо-бєдно, розподіляти потоки. Але і то бачимо, що три з чимось мільярди вони не встигли освоїти".

"Там, безумовно, є декілька груп впливів, і це є одна з причин, чому вони не доділили гроші. Так само волонтерський десант, значна його частина існує лише для того, щоб прикривати увесь цей бардак. Парламентських контролерів туди не пускають, всупереч закону, тобто дані отримати: що, де, коли - неможливо. Відповідно, я роблю висновок – корупція найбільша саме там", - заявив Луценко. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя