Hyundai створив роботизований автомобіль-рятувальник (ВІДЕО)

Південнокорейський виробник Hyundai створив новітній автомобіль Elevate із роботизованими ногами для ходьби або повзання на підступній місцевості

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на AFP.

"Що, якщо автомобіль, створений із використанням робототехніки, може врятувати життя під час лиха?", - зазначив Джон Х'ю, виконавчий директор Hyundai, який очолює компанію Cradle, що займається інноваціями.

Він зазначив, що нині у всьому світі зростає потреба в пошуково-рятувальних операціях та гуманітарній допомозі.

Elevate розроблений із чотирма механічними ніжками та колесами на них.

За словами Девіда Байрона з Sundberg-Ferar, консультанта з промислового дизайну, який працює з Hyundai над проектом, ноги можна використовувати для підйому або повзання, зберігаючи рівновагу в салоні.

Також Elevate може перелазити через стіни в п'ять футів (1,5 метра), зберігаючи при цьому кузов автомобіля на рівні землі.

Віце-президент з дослідження ринку AutoPacific Даніель Хол визнав проект Hyundai "цікавим", зазначивши, що, хоча військові вже використовують роботизовані машини для боротьби з бомбами, "подолання перешкод у певних ситуаціях може бути корисним".

Для Hyundai проект також є шансом продемонструвати, що, як і конкуруючі автовиробників, компанія прагне до інновацій, додав Хол.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна