Прийшла Росія - почались теракти: Основні версії трагедії в Керчі

В тимчасово окупованому Криму і на контрольованій території активно обговорюють, хто влаштував і кому вигідна бійня, влаштована в керченському технікумі

Прийшла Росія - почались теракти: Основн…

В Україні її називають терактом, в Криму перекваліфікували на умисне вбивство. Вже відомо, що внаслідок потужного вибуху в політехнічному коледжі загинули 18 людей, більше 40 -постраждали. Вибух стався у їдальні. Тих, хто вижив, розстрілювали з вогнепальної зброї. Кримські "правоохронці" вже визначили винного - 22-річний житель Керчі, який був студентом четвертого курсу коледжу. Він наклав на себе руки

В Криму дуже швидко оприлюднили фотографію хлопця. "Цю людину в Керчі зараз шукають усі", - повідомляють ЗМІ.

Зазначається, що він зайшов у будівлю політеху в одному одязі, а згодом перевдягнувся.

Українська прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом вчинення терористичного акту. Тим часом російський сенатор Франц Клінцевич заявив, що до організації теракту може бути причетна Україна.

"Не думаю, що рука ІДІЛ здатна дотягнутися до Керчі. Все це більше схоже на український слід. Це можуть бути як ті чи інші офіційні структури, так і відморожені націоналісти, які в ненависті до Росії готові на все ", - заявив він журналістам.

Кожна заява і новина створюють все більше нових питань. Їх ставлять, в тому числі, кримчани, що зберегли здатність до адекватного мислення.

На Росії теж не дуже вірять в офіційну версію слідства. Надто вже жива пам'ять про Беслан.

В Україні основна версія наразі- теракт. Дописувачі припускають, що росіяни шукатимуть в ньому український слід

Вивчають особу того, кого наразі оголосили винним

Українці, тим часом, висловлюють співчуття заглиблим. Багато хто згадує - в Криму не було ніяких терактів, доки туди не прийшла Росія.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook