Кіно про любов: Що дивляться українці вночі

Виявляється, найбільше пошукових запитів "кіно про любов" йде з охопленого війною Донбасу

Аналіз пошукових вподобань користувачів інтернету виявив, що найбільше запитів за словосполученням "кіно про любов" йде з Донецької області України. Дещо менше аналогічних запитів надходить з Одеси та Дніпра. І зовсім мало -половина від донецьких - з Києва.

Ми також помітили, що кіно про любов є популярним запитом у доволі незвичну частину доби - пік запитуваності фільмів про любов виникає в українців щоночі між 3.00 та 4.00 годинами. В цей час одномоментно шукають кіно про любов сотні українських користувачів.

В той же час ближче до ранку популярність запиту "кіно про любов" значно зменшується з тим, щоби знову зрости к обідній перерві.

Для спраглих до кіно про любов ми пропонуємо переглянути три фільми, які, на нашу думку, неодмінно подарують позитивні емоції.

1. "Будинок біля озера"/The Lake House (2006). Дуже романтичне кіно про любов з Кіану Рівзом та Сандрою Буллок. Герої фільму починають листування один з одним, залишаючи свої послання у поштовій скринці. Згодом виявляється, що вони розділені двома роками часу. Більше того, герой Рівза має померти незадовго до запланованої зустрічі двох закоханих. Але парі вдається обманути долю і нарешті поринути у обійми один одного. Фільм дарує чудовий настрій

2. "Один день"/"One Day" (2011). Двоє випускників університу познайомилися на випускній вечірці і вирішили разом провести ніч. Але згодом вирішують залишитись друзями. Між ними виникають певні почуття, хоча життя й розводить героїв Енн Хетеуей та Джеса Стерджеса по різних шляхах. У цьому кіно про любов закохані зустрічаються лише один раз на рік, щоби провести разом один день. Весь інший час кожен живе своїм окремим життям. І так триває 20 років. Після того, як пройшовши кожен свій довгий шлях, вони нарешті зізнаються один одному у коханні, але страшна трагедія розлучає героїв... Фільм налаштовує глядачів "не упустити своє кохання".

3. "Римські канікули"/"Roman Holiday" (1953). Старе як світ, але все одно вічне романтичне кіно про любов з Одрі Хепберн у головній ролі. Навіть якщо ви вже сотню разів бачили ця історія про пригоди принцеси у "вічному місті" подарує багато позитивних емоцій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна