Хто такий Міхалок і чим він відомий

Сьогодні 43 роки виповнилося білоруському музиканту-опозиціонеру Сергію Міхалку, який створив відомий гурт "Ляпис Трубецкой"
Depo.Життя
19 січня 2016 12:05
ФОТО: depo.ua
Хто такий Міхалок і чим він відомий
Хто такий Міхалок і чим він відомий

depo.ua вирішив згадати найяскравіші відеороботи відомого музиканта. 

Сергій Міхалок народився у 1972 році у Дрездені, Німеччина. Пізніше жив у Сибіру і на Алтаї, після чого в кінці 1980-х років родина повернулася до Мінська.

Хто такий Міхалок і чим він відомий  - фото 1

Закінчив Білоруський інститут культури. У лютому 1990 року став ініціатором створення гурту "Ляпис Трубецкой", лідером і практично єдиним автором пісень якого був до припинення існування гурту в 2014 році. 

У 2000 році разом з Олексієм "Хацоном" Хацкевичем заснував комічний дует "Саша і Сірожа", в рамках якого виступав у розмовному жанрі на телебаченні та радіо. У 2005 році випустив у його рамках музичний альбом "Ска-ти!".

У 2007 році під час концертів став активно виступати з поезією, написаної під псевдонімом Юзик Кілевич (рос. Юзик Килевич).

З вересня 2014 року, після припинення існування гурту "Ляпис Трубецкой", Міхалок стає вокалістом новостворенного гурту Brutto.

У січні 2015 року Сергій попросив права на постійне проживання в Україні через вороже сприймання владою Білорусі та Росії його творчості.

Хто такий Міхалок і чим він відомий  - фото 2

Активно підтримував Україну та українців під час подій 2014 року на Майдані. Приїздив до Києва з концертами в всіляко критикував дії Росії по відношенню до України.

Пісня "Воїни світла" стала неофіційним гімном Майдану, а аматорське відео зібрало декілька мільйонів переглядів.

Хто такий Міхалок і чим він відомий  - фото 3

До Нового року білоруський гурт Brutto, лідером якого є екс-вокаліст "Ляпісу Трубецького" Сергій Міхалок, представив нову композицію українською. Гурт поклав на музику поезію Ліни Костенко "Вечірнє сонце".

ФОТО: kp.ua, censor.net

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя