HRW не бачить прогресу у розслідуванні злочинів проти Євромайдану

Human Rights Watch відзначила відсутність істотного прогресу з боку української влади у розслідуванні злочинів проти активістів Євромайдану
Depo.Життя
27 січня 2016 22:57
ФОТО: depo.ua

Про це організація повідомила у своїй доповіді про права людини в 90 країнах світу, підготовленому за підсумками 2015 року, передає depo.ua з посиланням на "Гордон".

"У питанні про притягнення до відповідальності осіб, причетних до порушень періоду Євромайдану 2014 року, коли загинули понад 100 протестуючих і 13 співробітників силових структур і безліч людей отримали поранення, істотного прогресу не спостерігалося", - йдеться в доповіді HRW.

Організація нагадала, що в березні минулого року Міжнародна консультативна комісія Ради Європи вказала на "повільне просування і низьку якість розслідування" злочинів того періоду і відзначила "широко поширене відчуття безкарності" в силових структурах.

Одночасно HRW позитивно оцінила створення в грудні минулого року спеціального слідчого підрозділу Генеральної прокуратури з розслідування злочинів, пов'язаних з Євромайданом, а також визнання Україною юрисдикції Міжнародного кримінального суду (МКС) в Гаазі щодо злочинів, скоєних як у період Євромайдану, так і після 20 лютого 2014 року.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя