Хроніка Революції Гідності: Початок "антитерористичної операції" СБУ і злочини "тітушок"

Згадуємо події Євромайдану
Depo.Життя
19 лютого 2016 10:00
ФОТО: depo.ua
Хроніка Революції Гідності: Початок "антитерористичної операції" СБУ і злочини "тітушок"
Хроніка Революції Гідності: Початок "антитерористичної операції" СБУ і злочини "тітушок"

У ніч на 19 лютого невідомими особами було скоєно ряд вбивств. За свідченням очевидців у центрі Києва на вулиці Велика Житомирська тітушки розстріляли двох протестувальників.

Крім того, на Борщагівці невідомими був розстріляний патруль ДАІ, внаслідок чого загинули два міліціонери і ще один патрульний поранений.

Близько 3-х ночі на перехресті вулиць Велика Житомирська та Володимирська був смертельно поранений журналіст газети "Вести" В'ячеслав Веремій. Його тітушки витягнули з таксі, побили і прострелили груди.

Також на проспекті Правди невідомі пошкодили понад 30 автомобілів швидкої від підприємства "Київмедспецтранс", котрі доставляли поранених активістів в лікарні міста, а у Музеї історії Києва було пограбовано і по-вандальськи знищено фонди, які знаходилися на верхніх поверхах.

До 2-ї години ночі 19 лютого тривали переговори лідерів опозиції з Віктором Януковичем, однак вони пройшли безуспішно — тодішній президент вимагав від протестувальників покинути територію Майдану. Протягом доби ситуація на центральній площі столиці лишалася напруженою.

О 7-й ранку до Майдану дісталися підкріплення з перших двох автобусів з групою підтримки зі Львова.Вони пішли у наступ і підтримувані іншими, посіяли паніку серед солдатів ВВ, які стояли ланцюгом через увесь Майдан. Тікаючи у паніці, солдати зім'яли і потоптали «Беркут», який з АК по вулиці Інститутській біг їм на допомогу. 

Незважаючи на припинення роботи метро і блокпости, на допомогу оборонцям Майдану підходили громадяни. З метою оборони протестувальники підпалили шини по периметру Майдану, продовжили розбирати бруківку на Хрещатику та запасатися коктейлями Молотова. Близько 15-ї години протестувальники зайняли приміщення консерваторії, а 18-ї — головпоштамт та комітет держтелерадіо.

Вдень СБУ оголосила про приведення у готовність суб'єктів боротьби з тероризмом на території держави. Янукович таємно призначив керівника антитерористичної операції СБУ, який діятиме на власний розсуд, навіть не інформуючи президента.

Хроніка Революції Гідності: - фото 1

Хроніка Революції Гідності: - фото 2

Хроніка Революції Гідності: - фото 3

Хроніка Революції Гідності: - фото 4

Хроніка Революції Гідності: - фото 5

Хроніка Революції Гідності: - фото 6

Хроніка Революції Гідності: - фото 7

Хроніка Революції Гідності: - фото 8

Хроніка Революції Гідності: - фото 9

Хроніка Революції Гідності: - фото 10

Хроніка Революції Гідності: - фото 11

Хроніка Революції Гідності: - фото 12

Хроніка Революції Гідності: - фото 13

Хроніка Революції Гідності: - фото 14

Хроніка Революції Гідності: - фото 15

Хроніка Революції Гідності: - фото 16

Хроніка Революції Гідності: - фото 17

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя