Холодницький розповів, скільки заробляє антикорупційний прокурор

Зарплата прокурора антикорупційної прокуратури становить приблизно 50 тис. грн
Depo.Життя
12 березня 2016 22:50
ФОТО: depo.ua

Про це заявив керівник спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"З 24 осіб, які зараз працюють в антикорупційній прокуратурі, 18 – це приїжджі з різних регіонів від Львова до Луганська. Забезпечення житлом, скажу відразу – ніяк, тому що у людей є гідні зарплати, зарплата у прокурора, ця сума не є секретною, близько 50 тис. грн, дозволяє в Києві, не в центрі, ближньому центрі або навіть на околиці, я сам, наприклад, живу у Вишневому, я в Києві не проживаю, дозволяє зняти досить непогану квартиру без шкоди сімейному бюджету", – сказав Холодницький.

Крім того, відповідаючи на питання, чи була інформація про порушення та незаконні дії при проведенні конкурсу на місця прокурорів, Холодницький сказав: "Ні, такої інформації у нас не було. На скільки я знаю, конкурси на місцевих прокуратурах, деякі навіть ще тривають, оскільки тривають судові засідання, судові тяжби, хтось оскаржує результат, але якщо брати конкурс на спеціалізовану антикорупційну прокуратури, який я проводив, як член комісії та порядок був мною затверджений, то ми набрали перше 13 осіб прокурорів і ніякого позову на результати конкурсу не було".

Крім того, Холодницький додав, що є користувачем виключно соцмережі Facebook.

"Будь-які мої аккаунти в "Однокласниках" та інших (соцмережах, – ред.) – це все фейки", – сказав антикорупційний прокурор.

Також, Холодницький заявив, що є єдиним заступником генерального прокурора, у якого немає свого кабінету на вул. Різницькій.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя