Ходаковський радить "своїм", як його "витончено" вбити

Командир терористичного батальйону "Восток" Олександр Ходаковський припускає, що може стати жертвою замаху з боку бойовиків
Depo.Життя
25 лютого 2016 09:40
ФОТО: depo.ua

Про це Ходаковський розповів в інтерв'ю російському виданню "Настоящее время", передає depo.ua.

Раніше командир тербатальйону припускав, що його може чекати доля інших польових командирів бойовиків "ЛНР" - Олексія Мозгового та  Павла Дрьомова.

"Коли справа дійде до варіанту "Мозговий - Дрьомов"- не вдавайтеся, будь ласка, до методики, яка була застосована: я їжджу густонаселеними кварталами. Вдайтеся до більш витонченого способу. Заходів зайвої обережності я не приймаю, охорона у мене надпильності не проявляє - буде нескладно", - написав тоді Ходаковський у "Живому журналі".

Коментуючи можливе вбивство, Ходаковський зазначив, що така загроза існує гіпотетично.

"Я розцінюю поки як потенційну, в розряд реальної вона в моєму розумінні поки не перейшла. Це гіпотетична можливість, це цілком можна прогнозувати, але ніхто про це не говорить як про навмисну ​​і очікувану найближчим часом акцію", - сказав ватажок бойовиків.

При цьому він вважає, що загрожувати його життю може хто завгодно. "Я думаю, що хто завгодно. Мені ж до сих пір не дали відповіді, хто усунув Дрьомова, хто усунув Мозгового, це ж все до сих пір покрито якимсь нальотом таємниці. Тому залишимо це питання за кадром. Нехай вого на суд історії буде винесене", - каже Ходаковський.

"Я нормальний здоровий правоохоронець за своєю суттю, хоча я радикально проросійський елемент, як мене українці називають,"терорист і сепаратист", але по суті я правоохоронець", - пояснив ватажок бойовиків.

Він запевняє, що не боїться замаху. "Сказати, що я боюся замаху навіть при самому прискіпливому аналізі мого внутрішнього стану я не можу", - сказав Ходаковський.

Нагадаємо, раніше в СБУ заявили, що ватажка банди "Восток" Олександра Ходаковського найближчим часом можуть усунути російські спецслужби.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя