ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хакери замаскували новий вірус під Google Play

Гаджетам на Android загрожує новий небезпечний вірус, який використовує значок, дуже схожий на Google Apps, із ярликом "Google Play Marketplace", щоб замаскуватися

Depo.Життя
16 жовтня 2018 23:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на блог компанії Cisco.

Експерти з кібербезпеки виявили новий троян і назвали його "GPlayed". Вони заявляють, що у цього вірусу багато вбудованих можливостей.

Програма, наділена правами адміністратора, що дозволяє хакерам віддалено управляти пристроєм. Вони можуть самостійно заблокувати гаджет або використовувати його для дзвінків або надсилання повідомлень. Крім інформації, що зберігається в пам'яті пристрою, додаток здатен викрасти платіжні дані.

"Наш аналіз показує, що цей троянець знаходиться на стадії тестування, але, враховуючи його потенціал, кожен мобільний користувач повинен знати GPlayed. Розробники мобільних пристроїв нещодавно почали уникати традиційних магазинів додатків і замість цього хочуть доставляти своє програмне забезпечення безпосередньо своїми силами. Але GPlayed - приклад того, де це може нашкодити, особливо якщо мобільний користувач не знає, як відрізнити підроблений додаток від реального", - зазначається в повідомленні.

Фото: Cisco Шкідлива програма знаходиться в лівій частині екрану

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя