Гурт "Бумбокс" представив нову пісню

Відомий український гурт "Бумбокс" офіційно представив свою нову пісню "Люди"
Depo.Життя
17 грудня 2015 11:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Музика для Мас"

"Вперше пісню було зіграно під час туру гурту по Канаді та США, пісня розійшлася Інтернетом у вигляді концертного бутлега, а зараз настав час офіційної прем'єри - сімнадцятого і двадцять другого грудня, з інтервалом у п'ять днів, "Музика для Мас" та Enjoy Records презентують аудіо та відео на пісню "Люди", йдеться у повідомленні.

Пісня "Люди" записана на студії "Бобіна" під керівництвом Дмитра "Боба" Хомулко. Це перша пісня Бумбокса, в якій група грає в новому складі - до знайомої всім "п'ятірки" додалися клавіші Павла Литвиненко, талановитого піаніста, який приєднався до групи близько року тому.

Кліп, головну і єдину роль в якому грає художник і дизайнер Евеліна Яцеленко, зняв режисер Денис Дужник (live-відео Бумбокс "Злива", O.Torvald "Все з початку").

"Люди ми тільки тоді, як дуже сильно любимо. Тільки тоді, коли любимо ми, можемо зватись людьми." – це приспів нової пісні Бумбокс.

"Люди" - третя пісня з майбутнього максі-синглу, що вийде в березні 2016, до якого також увійдуть раніше опубліковані "Выход" та "Злива".

Андрій Хливнюк говорить, що в пісні є щось від Антона Павловича Чехова, натякаючи, звичайно, не тільки на приспів...

Послухати пісню можна тут

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя