ГРУшник Єрофєєв переконаний, що його вирок - це "помста за Савченко"

Засуджений в Україні до 14 років ув’язнення росіянин Євген Єрофєєв після винесення вироку заявив, що вважає вирок суду помстою за Надію Савченко, яку в Росії засудили до 22 років
Depo.Життя
18 квітня 2016 22:27
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "Громадському", передає depo.ua.

"Процеси однакові повністю, що там дали, що тут дали, не дивилися ні на що. Чи винні, чи невинні. Не буду сперечатися як там, але може як помста це була. Якщо хтось скаже, що це помста, то нічим Україна від Росії не відрізняється", - заявив росіянин.

Адвокат ув’язненої на Росії українки Надії Савченко Ілля Новіков пропонував адвокатам ГРУшників співпрацювати щодо обміну підзахисних. Один з захисників наголосив, що це "абсолютно неприйнятно" для сторони захисту ГРУшників.

Нагадаємо, 18 квітня російських спецпризначенців Александрова та Єрофєєва визнали винними та засудили до 14 років ув’язнення з конфіскацією всього майна.

Їх звинуватили в участі в терористичній організації і здійсненні теракту. Також суд визнав їх винними, зокрема, у веденні агресивної війни за попередньою змовою проти України, будучи діючими військовослужбовцями ЗС РФ.

В той же час, засуджена на Росії українка Надія Савченко звернулася до Міністерства юстиції України з проханням розпочати процедуру її повернення на батьківщину.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя