Громадське TV скаржиться, що Скрипін залишив його без грошей та імені

Відомого українського журналіста і засновника "Громадське ТБ" Романа Скрипіна звинувачують у "нецільовому витрачанні" коштів, які проект отримав в якості пожертвувань на подальший розвиток
Depo.Життя
19 січня 2016 14:05
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в опублікованому в мережі зверненні Наглядової ради "Громадського ТБ", повідомляє depo.ua з посиланням на osvita.mediasapiens.ua.

Як зазначається, Скрипін контролює доменне ім'я hromadske.tv, а також кошти, які надходили з 30.10.2013 на PayPal, і кошти за використання контенту на Youtube, 

За даними наглядової ради, Скрипін не хоче передавати права на доменне ім'я hromadske.tv, а також надати звіт про використання коштів та повернути гроші, що надходили на PayPal і за використання контенту на Youtube за більш, ніж два роки.

"...Натомість Роман Скрипін поширив анонс, з якого випливає можливість нецільового використання коштів доброчинців ГО "Громадське телебачення". Фактично, за гроші, які належать ГО "Громадське телебачення" може бути профінансований проект, який не підзвітний ГО "Громадське телебачення” ні як його структурний підрозділ, ні як третя сторона, яка отримала право на використання бренду hromadske. Жодним з керівних органів ГО "Громадське телебачення” не ухвалювалося рішення про подібне делегування...", - йдеться в заяві наглядової ради.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя