Гризлов: Призначення Гройсмана прем'єром активізує переговорний процес у Мінську

Представник Росії в Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі Борис Гризлов заявив, що призначення Володимира Гройсмана главою Кабміну сприятиме розморожуванню мінських угод
Depo.Життя
19 квітня 2016 14:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "ТАСС".

"За останні тижні політична ситуація в Києві помітно змінилася. У зв'язку з цим призначення прем'єр-міністром Володимира Гройсмана, гадаю, дозволить розморозити виконання Україною мінських угод", - зазначив він.

Гризлов також розкритикував відмову уряду України фінансувати оплату пенсій на окупованих територіях

"У зв'язку з цим у рамках контактної групи ми будемо ставити перед делегацією України питання щодо необхідності активного руху в напрямі виконання мінських угод. Тим більше, що від початку року в ході переговорного процесу досягнуто цілий ряд позитивних результатів. В їх числі, зокрема, угоди в сфері безпеки, що стосуються розмінування та припинення навчальних стрільб. Принциповим видається і відновлення обміну полонених, що відбулося. Це дозволяє просуватися до рішення, закріпленому комплексом заходів з виконання мінських угод, тобто обміну за формулою "всіх на всіх". Нарешті, регламент роботи контактної групи дозволив підвищити ефективність її діяльності", - сказав Гризлов.

Постпред Росії також заявив про необхідність прийняття конкретних рішень для політичного врегулювання конфлікту.

Нагадаємо, що президент Російської Федерації Володимир Путін виключив Бориса Гризлова зі складу Ради безпеки Росії. Від грудня 2015 р. Гризлов є представником РФ у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя