Гриценко розповів про маневр, який на півгодини затримав росіян у Керченській протоці

Звільнений з російського полону командир 1-го дивізіону кораблів охорони рейду морського командування Денис Гриценко розповів про розповів про маневр, який на півгодини затримав російських моряків під час інциденту у Керченській протоці
 

Про це він розповів на прес-конференції, інформує Depo.ua.

"Після того, як росіяни отримали команду зупинити нас усіма наявними засобами, я прийняв рішення грати з ними тими ж монетами. Я знав, що там знаходяться поруч суда, тому що там район якірної стоянки, і я увімкнув всі станції по всім каналам і протягом півтори години говорив, що ми такі-то кораблі, жодної агресії не здійснюємо, рухаємось на вихід з Керченської протоки у Чорне море, зброю не застосовуємо, жодних провокаційних дій не здійснюємо – нас просили вийти, ми й виходимо. Очевидно, що це не входило в їх сценарій, тому що на півгодини росіяни замешкались. Однак, через півгодини вони повторно запросили – що з нами робити? Їм повторили наказ і російські хлопці виконали даний їм наказ.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся обмін полоненими між Україною і Росією по системі "35 на 35". Серед тих, хто повернувся в Україну, були й незаконно затримані 25 листопада 2018 року у Керченській протоці 24 українські моряки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook