Грицак: Поліграф підтвердив, що Краснов - агент Кремля

Глава СБУ Василь Грицак заявив, що перевірка голови цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова на поліграфі свідчить про те, що на 98 % хлопець співпрацював з спецслужбами Росії
Depo.Життя
23 березня 2016 16:02
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час брифінгу, передає depo.ua.

"Ми запросили представників Азову на дослідження Краснова на поліграфі. Отже, що сказав поліграф. За результатами дослідження отримані відповіді і зареєстровані підвищення фізіологічної реакції, котрі з вірогідністю  98 % свідчать про те, що Краснов збирав і передава інформацію російським спецслужбам. Він приховує канали зв'язку для передачі інформації, контактів з кадрами російських спецслужб, зокрема з Голоскоковим. Краснов отримував від російських спецслужб заробітну плату за надання інформації розвідувальнгого характеру, а також грошові кошти для організації терактів в Україні", - сказав Грицак.

 Нагадаємо, СБУ затримала Краснова у ніч на 28 лютого. Його підозрюють у незаконному зберіганні зброї, співпраці з російськими спецслужбами і "зливі" росіянам списків "Азова". Сам Краснов звинувачення відкидає і розповідає про катування силовиками.

Зазначимо, що 3 березня столичний суд обрав Станіславу Краснову цілодобовий домашній арешт.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя