ГПУ: "Беркутівці", за "побиття" яких у Криму судять майданівця, до правоохоронців не зверталися

У Криму на засіданні суду у справі українця Андрія Коломійця прокуратура запросила для підсудного 10 років позбавлення волі
Depo.Життя
10 червня 2016 05:57
ФОТО: depo.ua

З них 6 років за напад на співробітників "Беркуту" в Києві під час подій на Майдані, і ще 4 роки за нібито виявлені у нього наркотики, передає depo.ua з посиланням на Кримську правозахисну групу.

Під час судового засідання адвокат Коломійця надав документи з Генеральної прокуратури України, в яких сказано, що його підзахисний не є фігурантом кримінальної справи щодо нападу на співробітників "Беркуту".

У відповіді відомства містяться дані, що Україна дійсно розслідує кримінальну справу про напад на співробітників "Беркуту" під час протестів в Києві в 2014 році. Серед потерпілих 33 людини, які отримали поранення різного ступеня тяжкості і один загиблий. При цьому у відповіді ГПУ є інформація, що ті співробітники "Беркуту", в нападі на яких звинувачують Коломійця, в українські правоохоронні органи не зверталися і потерпілими у цій справі не є.

ГПУ: "Беркутівці", за "побиття" яких у Криму судять майданівця, до правоохоронців не зверталися - фото 1

ГПУ: "Беркутівці", за "побиття" яких у Криму судять майданівця, до правоохоронців не зверталися - фото 2

Сьогодні, 10 червня о 11:00 в Криму відбудеться засідання, на якому Андрію Коломійцю буде надано останнє слово. Можливо, що на цьому засіданні також буде оголошено вирок.

Нагадаємо, жителя Київської області Андрія Коломійця затримали на території Кабардино-Балкарії в травні 2015 року з підозрою в зберіганні наркотиків. Однак захисник Коломійця виявив ряд процесуальних порушень, які ставлять під сумнів підозру в зберіганні наркотиків.

Після затримання українця привезли до Криму і звинуватили в замаху на вбивство двох кримських беркутівців. З доказів обвинувачення, за словами адвоката, тільки дві чорно-білі фотографії нібито обгорілої форми цих беркутівців. При цьому стаття, за якою звинувачують українця, передбачає до 20 років позбавлення волі.

В даний момент Коломієць перебуває в СІЗО Сімферополя.

Читайте також: У Криму хочуть посадити на 20 років майданівця, який "зробив боляче" "беркутівцям"