Готель у Франції відмовив принцу Вільяму та Кейт Міддлтон у заселенні

П'ятизірковий готель у Франції був змушений відмовити принцу Вільяму і Кейт Міддлтон в наданні декількох номерів, так як всі вони вже були заброньовані
Depo.Життя
9 березня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua

Скасовувати бронювання інших людей не можна навіть заради таких почесних гостей, впевнені адміністратори помешкання, повідомляє depo.ua.

В кінці червня принц Вільям і його дружина збираються приїхати до французького міста Ам'єн, щоб відсвяткувати 100-річчя з дня битви на Соммі, в якій французькі і британські війська билися проти Німеччини в 1916 році.

Монархи зі своїми супроводжуючими збиралися зупинитися в бутік-готелі Le Hôtel Marotte, зайнявши чотири номери люкс, але їм це не вдасться. За словами менеджера готелю Олівьера Валті, вони були змушені відмовити важливим гостям, так як вільних місць на цей час немає.

"У січні до нас звернулися з Міністерства закордонних справ Франції з питанням, чи зможемо ми розмістити у себе британських монархів. Нам довелося відхилити цю пропозицію, тому що всі кімнати на той період часу вже були заброньовані. Ми не могли сказати людям, які зарезервували кімнати ще кілька місяців тому і вже заплатили за проживання, що ми змушені відмовити їм, так як приїжджає королівська сім'я. Це просто немислимо з етичної точки зору", - повідомив ЗМІ Олівьер Валті і додав:

"Ми зробили це не тому що ми не хочемо бачити тут королівську сім'ю, а тому що ми не може погано надходити з іншими нашими клієнтами". 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя