Google вирішила поховати технологію Adobe Flash

Розробники Google Chrome до кінця 2016 року вимкнути в браузері роботу плагіна Flash Player
Depo.Життя
18 травня 2016 22:53
ФОТО: depo.ua

У четвертому кварталі 2016 року розробники увімкнуть блокування плагіна за замовчуванням, виняток буде зроблено лише для декількох найбільш відвідуваних сайтів, серед яких Amazon, YouTube, Facebook, Yahoo і Twitch та інші, повідомляє depo.ua з посиланням на N+1.

Google залишить плагін увімкненим ще на рік для десяти популярних сайтів. При цьому браузер буде «прикидатися», що плагін не встановлений, щоб інші портали з медіаконтентом могли увімкнути запасний плеєр на HTML5, однак за необхідності користувачі можуть вручну активувати Adobe Flash Player.

Перші експерименти по зупинці окремих flash-елементів на сторінці Chrome розробники почали ще влітку 2015 року. За словами представників Google, такий підхід дозволяє прискорити роботу в інтернеті і збільшити час роботи мобільних пристроїв від акумулятора.

Adobe Flash Player неодноразово піддавався критиці за велику кількість відомих вразливостей в коді продукту — усього за 2015 рік в плагіні знайшли 316 вразливостей. Влітку 2015 року представники Mozilla примусово вимкнули плагін Adobe Flash Player в браузері Firefox, проте пізніше фахівці Adobe усунули низку критичних вразливостей і блокування прибрали.

У грудні Adobe Systems офіційно оголосила про підтримку стандарту HTML5 в своїх продуктах і визнала, що HTML5 сягнув достатньої функціональності, щоб замінити Flash у багатьох сферах.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: Google