Google створює месенджер, який дозволить забути про СМС

Компанія Google створить месенджер Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях, що працюють на системі Android

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на The Verge.

"Chat буде працювати на платформі Rich Communications Services (RCS). Месенджер буде стягувати плату за дані, які споживаються під час надсилання вашого повідомлення, а не за вартість СМС з тарифним планом. Якщо повідомлення надіслано користувачеві, у якого не встановлений Chat, або користувачеві iOS, вони отримають звичайне повідомлення", - йдеться у публікації.

Відзначається, що Chat схожий на месенджер iMessage, який компанія Apple пропонує своїм користувачем. Однак, на відміну від iMessage, Chat не зашифрований. Повідомлення будуть зберігатися на серверах телефонного оператора у форматі для читання, і влада країни зможе запросити й отримати листування будь-якого користувача.

За даними The Verge, через випуск нового месенджера компанія Google припинить розвиток мобільного додатку для обміну повідомленнями Allo, яке з'явилося на пристроях Android у 2016 році, і спрямує всі свої зусилля на розробку Chat.

Нагадаємо, міжнародна правозахисна організація Amnesty International склала рейтинг захищеності сервісів миттєвого обміну повідомленнями, уякому Google (Hangouts, Allo, Duo) посів третє місце.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна