Google розробив безпечну прогулянку Чорнобильською зоною

Користувачі Мережі отримали можливість прогулятися найбільш популярними місцями зони відчуження Чорнобильської АЕС, не виходячи з дому
Depo.Життя
26 квітня 2016 21:43
ФОТО: depo.ua

Компанія Google за допомогою спеціальних автомобілів Google Street View створила панорамні зображення покинутої зони, які дають змогу побачити, як виглядає покинута місцевість зараз, передає depo.ua з посиланням на Новое время.

"Прип'ять - місто, побудоване для обслуговування ЧАЕС, яке було повністю евакуйовано в перші кілька днів після аварії. Розпочніть безпечну прогулянку зі стели при в'їзді в місто (зверніть увагу на цвинтарну огорожу навколо неї), відвідайте парк атракціонів, головну площу міста та інші місця", - зазначається у блозі компанії.

© google.com.ua

© google.com.ua

© google.com.ua

© google.com.ua

Також в онлайні можна побачити і всі чотири блоки Чорнобильської атомної станції на відстані. Зазначається, що лівий реактор - четвертий, над ним видніється саркофаг. Також на світлинах видніється канал, в якому живуть соми, а за каналом - занедбаний недобуд додаткових блоків АЕС.


© google.com.ua

© google.com.ua
Ще один цікавий об’єкт, із яким можна ознайомитися за допомогою Google-карт – колишній секретний об’єкт Загоризонтна радіолокаційна станція "Дуга", яка сьогодні є дуже популярною серед екстремалів.

© google.com.ua

© google.com.ua

Нагадаємо, сьогодні, 26 квітня, виповнюється 30 років від дня Чорнобильської катастрофи, яка стала найбільшою за всю історію ядерної енергетики у світі.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя