Google Maps навчився передбачати пункт призначення

Картографічний додаток Google Maps для мобільних пристроїв версії v9.19 навчився самостійно обчислювати ймовірний пункт призначення в режимі навігації
Depo.Життя
13 січня 2016 23:42
ФОТО: depo.ua

APK-файл для пристроїв на платформі Android і короткий опис нових функцій програми опубліковано на порталі Android Police, передає depo.ua з посиланням на N+1.

Для визначення найбільш ймовірного пункту призначення функція Driving Mode аналізує історію попередніх маршрутів та історію пошукових запитів. Після того, як додаток визначить ймовірне місце прибуття, навігатор буде видавати стандартну в таких випадках інформацію про час в дорозі, щільність потоку і можливі маршрути. Раніше аналогічна функція аналізу поведінки користувача з'явилася в Google Now.

Оновлена версія програми доступна в магазині Google Play, однак функція Driving Mode за замовчуванням відключена і вимагає ручної активації. Як зазначає Android Police, відповідний пункт меню у налаштуваннях може взагалі бути відсутнім, тому може знадобитися перезапуск програми і навіть перезавантаження мобільного пристрою.

Раніше в додатку Google Maps з'явилася функція зіставлення часу в дорозі з часом роботи закладу, зазначеного у якості пункту призначення. Якщо місце, куди прямує користувач, буде зачинене до часу його прибуття, то програма видасть відповідне повідомлення при побудові маршруту.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

Мітки: Google, карти